Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet randizni pénz nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet randizni pénz nélkül?

Figyelt kérdés
az az igazság elég szegény vagyok lehet egy randira 500 ft nem lenne meg ha már komolyodna az ügy gondolom nem elég örökké egy parkban sétálni 17/F
2012. aug. 22. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

persze- elviszed kirándulni mittomén, egy forráshoz :D

vagy piknikeztek, te viszel zsendvicset, ő sütit és meg van oldva

vagy sátraztok, zenét hallgattok, hozol egy szelet szalonnát vagy egy fej hagymát + kenyeret, aztán megsütitek

elmentek egy tó partjára szabadstrandra

2012. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze, h lehet!!

amit első írt, nagyon jók! séta, túra, szabadstrand, bicajozás, piknikezés, vannak ingyenes koncertek, csak gondolkozz!! :)

2012. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
Az első válasz tökéletes. Viszont az jutott fejembe, itt volt az egész nyár...nem kellett volna esetleg vmi nyári melót nézned magadnak?...talán lenne pénzed is.
2012. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:

Sajnos manapság nem. A séta, meg az előttem említett "ingyenes" megoldások nem mindig jók randinak, meg rendszert sem lehet csinálni belőle, bizony akármilyen ügyes vagy, néha be-becsusszan egy fizetős randi, ez megúszhatatlan. Meg azért még az ingyenes randi sem ingyenes ha belegondolsz: viszel egy szál virágot, valahol vesztek valami inni-, ennivalót (pl hosszabb séta, vagy túra esetén tuti) és máris nem volt ingyen.

Egy éttermi vacsora két főre átlag 6-7 ezer Ft-ból jön ki manapság, egy mozi kukoricával 4-5 ezer Ft.

2012. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a nő helyett fizetni. Úgy máris olcsóbb, ha mindenki a saját részét fizeti. Ráadásul amúgy is így igazságos.
2012. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó kerestem melót de mindenhol 18+ os volt minden bejártam ja meg a saját részemet se tudom fizetni nem hogy az övét
2012. aug. 23. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!