Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság minden ember stílusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden ember stílusosan a facebookon cseszi el az életét?

Figyelt kérdés

Áhh, a facebook őrület ez már valami beteges. Soha nem lájkolok szinte senkit. Eddig 5 csaj volt,aki tetszett nekem,talán egy egy lájkot mindegyik kapott tőlem,és akkor ezzel ki is merült az összes lájkom amit életemben adtam. Nem is nagyon kaptam,jó persze van néhány hülye csaj aki mindig belájkol,de az nem számít. Mondom,a facebook a gyenge emberek lelki szemetesládája. Akinek nincs elég önbizalma,vagy üres az élete,ezért ott téblábol,hogy valami pozitív visszajelzést kapjon. Meg ez a kapcsolatok,hogy ott élik a facebookon. Szívecskéket küldözgetnek mindenki szeme láttára,és már a telefonon is ez megy. Eddig 3 barátnőm volt ,és mindegyik azzal nyaggatott h írjam már ki a facebookra,h kapcsolatban vagyunk,no persze mind hiába.


Na meg az is,hogy ismerek olyan ocsmány ronda rozmárfejű csajokat,akiket 100an lájkolnak,elég beteg dolog. Pláne ahogy ezt művelik. Nekem is küldött privátba egy üzenetet h lájkoljam ezt meg azt a képét. Hát visszaírtam neki egy mosolygós fejecskét azzal a mögöttes tartalommal,hogy : "lájkolja a halál"!;)



2012. aug. 22. 17:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

""meg közben meg is vetlek. "rozmárfejű csajok"... hadd gratuláljak. bármilyen csúnya srácot láttam már, sose illetem ilyen undorító és megalázó jelzőkkel. csúnya és kész, nem tehet róla, minek rúgjak még belé én is? ""


Igen, csúnya! De akkor minek lájkoltatja magát ennyi emberrel?

Ha már csúnya,akkor legalább ne mutogassa magát,és ne küldözgessen privát üzeneteket mind az 500 ismerősének,azzal a felkéréssel,hogy lájkolják az ő rongyos buxáját.

2012. aug. 22. 19:10
 22/27 anonim ***** válasza:

de mit érdekel ez téged???!!!


te vagy a h.lye, h visszaigazoltál olyan embereknek, akiket nem is ismersz! egy gombnyomásba kerül, h eltüntesd az üzenőfalról a nemkívánatos embereket, be lehet állítani, h ne láthasd, mit irkálnak. hol itt a gond??!! kapj már a fejedhez!!

2012. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
te gy*kér mi nem tehetünk arról h neked ilyen agyi szinttel rendelkező ismerőseid vannak..nálam ilyen nem fordul elő....és az nem igaz h üres életű sz.rok itt váják a megerősitést mer térdekes lenne h ennyi sz.r ember van ahány felhasználóóó...és te meg hagydd abba a rinyálást..senkit nem érdekel a véleményed...ez az oldal nem arra van
2012. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Naja, elég sokan nem elég intelligensek ahhoz, hogy a helyén tudjanak kezelni egy olyan dolgot, mint a fészbúk, a két fő csoportjuk a függők és a gyűlölködők. Az elsőt ugye ismerjük, de amit a második legalább annyira káros, a legtöbb fészbúkhisztit ők gerjesztik pont azzal, hogy mások mennyire függők, és állandóan arról beszélnek, miközben csak ők teszik ezt. Generálnak egy fals problémát, aztán látványosan keseregnek rajta. Te is ezt csinálod. csak a függőket látod, és csak róluk vonsz le következtetést, de neked sincs fingod róla, hogyan is kéne használni.


Érdekes, én is sokat használom, de nincsenek ilyen "lájkolási" problémák, nem is értem, mit értesz az alatt, hogy valaki belájkol, az meg, hogy valaki direkt ír, hogy kedveld a képét meg a legalja :D Az üzenőfal arra való, hogy értelmes tartalmakat osszunk meg egymással, ha meg valaki belájkolta, akkor valószínűleg a tartalom tetszik neki, és ezt ki is fejezi. Ennyi az egész.

2012. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
"légyszi szavazzatok ráááám" igaz Wash ?:D
2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem, az nem fészbúkjellemző, minden maszek szavazósdiban megvan :D


És eszembe jutott még valami: az msn-re emlékszik még valaki? A fészbúk előtt az volt a fő számítógépes kapcsolattartó eszköz, és akkor az volt a világ fő elrontója is. Jött a fészbúk, átvette a helyét, az msn-nek meg nyoma sem maradt.

2012. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én se látok többet, csak üresfejű embereket, akiknek szánalmas az élete. MEg a sok szerencsétlen tinicsaj akik azt hiszik magukról ők a szépségkirálynők.

A facebook egy drog, de már unalmassá fog válni, az iwiw sorsára fog jutni.


Kaptam én is annyi hülye üzenetet, már meg is feyegettek hgoy meghal az anyám 365 napon belül, ha nem továbbítom az üzenetüket 20 embernek. Ezt az egyik oylan csaj küldte akivel huzamosabb ideig beszéltem, még talán tetszett is a csaj, de miután ezt megkaptam tőle szépen elmondtam a véleményem és még ő volt felháborodva, aztán már csak múlt időben tudok beszélni róla, gyorsan el is húzott. Nem is facezek már, mert unalmas! Egy virtuális társadalom ahol tesznek egymás fejére, csak lájkolják a marhaságaikat. Ezekre nem vagyok kíváncsi.

2012. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!