Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság minden ember stílusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden ember stílusosan a facebookon cseszi el az életét?

Figyelt kérdés

Áhh, a facebook őrület ez már valami beteges. Soha nem lájkolok szinte senkit. Eddig 5 csaj volt,aki tetszett nekem,talán egy egy lájkot mindegyik kapott tőlem,és akkor ezzel ki is merült az összes lájkom amit életemben adtam. Nem is nagyon kaptam,jó persze van néhány hülye csaj aki mindig belájkol,de az nem számít. Mondom,a facebook a gyenge emberek lelki szemetesládája. Akinek nincs elég önbizalma,vagy üres az élete,ezért ott téblábol,hogy valami pozitív visszajelzést kapjon. Meg ez a kapcsolatok,hogy ott élik a facebookon. Szívecskéket küldözgetnek mindenki szeme láttára,és már a telefonon is ez megy. Eddig 3 barátnőm volt ,és mindegyik azzal nyaggatott h írjam már ki a facebookra,h kapcsolatban vagyunk,no persze mind hiába.


Na meg az is,hogy ismerek olyan ocsmány ronda rozmárfejű csajokat,akiket 100an lájkolnak,elég beteg dolog. Pláne ahogy ezt művelik. Nekem is küldött privátba egy üzenetet h lájkoljam ezt meg azt a képét. Hát visszaírtam neki egy mosolygós fejecskét azzal a mögöttes tartalommal,hogy : "lájkolja a halál"!;)



2012. aug. 22. 17:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy a kérdéseket nem lehet felpontozni. Eléggé reálisan látod a dolgokat. Olyanokat lehet hallani manapság: Például facebook miatt tönkrement házasság?! Te jó ég, milyen világban élünk.Gondolkodtam rajta, hogy törlöm magam az oldalról, de sajnos vannak ismerőseim akikkel csak itt tudom tartani a kapcsolatot.
2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

4. vok.


Amit írtam azt 2 lány eljátszotta nálam ahhoz hasonlóan, mind a 2 lánnyal szakítottam, és az oldalról is végleg töröltem magam.

2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Te valamit félreértesz. A facebookon nem embereket lájkol az ember, hanem a megosztott tartalmat. Facebook segítségével lehet albérletet kiadni, tartani a kapcsolatot a külföldi ismerőseiddel, távoli rokonokkal, rá lehet nézni, hogy kivel milyen fontosabb események történnek. Értesülsz a friss kultúrális programokról: kocertekről, kiállításmegnyitókról. Arról, hogy a gyerekkori barátnődnek megszületett a kislánya, vagy, hogy az unokatesód egy arab sráccal jár.


A facebookot is lehet értelmesen használni, az, hogy neked ez meg sem fordul a fejedben, az nem a mások problémája. Nem kell szívecskéket küldözgetni (egyébként is azt kb anyám csinálja csak), de nem ettől érzed úgy, hogy elcseszted az életed, és ebből azért másokra vonatkozóan ne nagyon vonj le messzemenő következtetéseket....

2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Én bevallom őszintén ,sokáig nem érdekelt. Van vagy 700 ismkerősöm,mert mindnekit visszaigazoltam anélkül,h megnéztem volna,ki az. Így gyűlt össze ennyi ismerős,felét azt se tom ki az. Még ahhoz sincs kedvem,h kiselejtezzem. És akkor mindenki erről beszél. Suliban nem lehet normálisan beszélgetni,mert ott is mindenki előveszi a kis telefont és még azon is ezt a szart nyomogatja. Meg mindenki ott ismerkedik, élőben személyesen már oda se mernek menni egymáshoz.

Hát bocsánat,de én már csak ilyen konzervatív maradi gondolkodású vagyok.

2012. aug. 22. 18:21
 15/27 anonim ***** válasza:
Én mindennap csak pár percet vagyok face-n(1 v 2 perc kb.)Nem írók idézeteket,nem lájkolok,nem vagyok tükörhobbit,nem bökdösök,stb.Én,azért járok fel,hogy elolvassam az üziket és válaszoljak a többi nem érdekel,nem értem mi ez a facebook mánia,meg ez a sok idézet,tükörhobbitok,bökdösés,lájk,stb.
2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ja igen, most látom csak, hogy itt senki nem használja a facebookot, persze ilyenkor minden válasz az, hogy azt se tudjátok mi az. Persze azért a gyakorikérdésekre meg mindegyikőtök regisztrálva van. Na hiszi a piszi :D
2012. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Amúgy én a face-ban azt se értem,hogy az emberek többsége például miért lájkol olyanokat,hogy"kiviszem a szemetet"...de ha ez nekik örömet okozXD
2012. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
és most mit vársz?h mindenki megerősítse ,hogy igen igazad van szar világban élünk(ami igaz is de nem a facebook miatt) és lázadj a kor ellen stb...kit érdekel? ha nem tetszik miért vagy regisztrálva?! töröld le magad és nincs ilyen problémád...
2012. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

egyetértek


az üreséletű szarok ott várják a pozitív megerősítést

2012. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%

ez a legnagyobb problémád? hát kajak irigyellek.


meg közben meg is vetlek. "rozmárfejű csajok"... hadd gratuláljak. bármilyen csúnya srácot láttam már, sose illetem ilyen undorító és megalázó jelzőkkel. csúnya és kész, nem tehet róla, minek rúgjak még belé én is?


igen, irritál a sok szívecske küldő ember, meg lájkolgató, meg miegymás. de te sokkal jobban a szánalmas szövegeddel, a rinyálásoddal és mások leszólásával. ásd el magad!


és igen, jól írta az egyik válaszadó: ha az ember akarja, tudja értelmes dolgokra használni a facebookot. szerintem nagyon hasznos néha: tartani a kapcsolatot az emberekkel, megbeszélni a találkát a nélkül, h lemenne a pénz a mobilodról, megtudni, h hol és mikor vannak a koncertek... bármi.


persze ettől te még mindig egy kis szánalmas, megvetnivaló kölyök vagy

2012. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!