Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság minden ember stílusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden ember stílusosan a facebookon cseszi el az életét?

Figyelt kérdés

Áhh, a facebook őrület ez már valami beteges. Soha nem lájkolok szinte senkit. Eddig 5 csaj volt,aki tetszett nekem,talán egy egy lájkot mindegyik kapott tőlem,és akkor ezzel ki is merült az összes lájkom amit életemben adtam. Nem is nagyon kaptam,jó persze van néhány hülye csaj aki mindig belájkol,de az nem számít. Mondom,a facebook a gyenge emberek lelki szemetesládája. Akinek nincs elég önbizalma,vagy üres az élete,ezért ott téblábol,hogy valami pozitív visszajelzést kapjon. Meg ez a kapcsolatok,hogy ott élik a facebookon. Szívecskéket küldözgetnek mindenki szeme láttára,és már a telefonon is ez megy. Eddig 3 barátnőm volt ,és mindegyik azzal nyaggatott h írjam már ki a facebookra,h kapcsolatban vagyunk,no persze mind hiába.


Na meg az is,hogy ismerek olyan ocsmány ronda rozmárfejű csajokat,akiket 100an lájkolnak,elég beteg dolog. Pláne ahogy ezt művelik. Nekem is küldött privátba egy üzenetet h lájkoljam ezt meg azt a képét. Hát visszaírtam neki egy mosolygós fejecskét azzal a mögöttes tartalommal,hogy : "lájkolja a halál"!;)



2012. aug. 22. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem! Újabban itt! :)
2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én itthon csesztem el az életem...

Nem is érdekel a fészbuk

2012. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem stílusosan teszik... :D
2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

amúgy elég szánalmas és gyerekes és sajnos a 25-30 as korosztályú hölgyeményekből is akad 1-2 akik olyanok hogy....

- jajj lájkolta a lány képét tutira tetszik neki és biztos szebbnek tartja nálam..

- jajjj már megint lájkolta, jajj mindig lájkolja a nők képét lehet hogy meg is csal???

- jajj üzenetet is írt valamelyiknek h szép és így tovább....most már tutira nem is szeret...

- jajjj nincs kint még mindig h kapcsolatban van velem.


pffffffffffffff

2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
én nem használom a facebookot
2012. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekem facebook-om sincs, és teljesen egyetértek veled! Végre egy okos ember!
2012. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

a facebookot átkoztam már én is..

27 ismerősöm maradt a többi rá jött nem bírja a burám..

így szarok bele az egészbe szóval ha azt akarod ne legyenek bonyodalmaid bólogass..xd

2012. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem, én a Tumblr-ön.


16/L

2012. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
nekem eddig kimaradt az életemből, nemrég regisztráltam, h egy-két ismerőssel chatelni tudjak, de nem érdekelnek sem lájkok, sem a lájkolók, hát majd elmúlik ez az őrület is, aztán jön valami más
2012. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

néha én is azt kívánom h bár sose találták vna ki ezeket a netes közösségi/ismerkedős oldalakat.


like-olgatni persze én se szoktam, az adatlapom és üzenőfalam full üres, kb semmi adat nincs megadva róla, 1 db kép, de bevallom őszintén, hogy imserkedni én is szoktam itt, sajnos már kb kikerülhetetlen:D

2012. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!