Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért nem lehet megérteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés
Fel voltam fázva, iszonyatosan fájt pisilni. Az orvos írt fel antibiotikumot, mert baktériumot találtak a vizeletemben. Fogamzásgátlòt szedek, ezért a párommal óvszert kellene használnunk az antibiotikum kezelés alatt. Emiatt veszekszik velem, mondja hogy ő erre nem költ pénzt, kiabál velem, hogy nincs szexuális életünk. Miért nem tudja megérteni, hogy fontos lenne gumit használni ?

2012. aug. 22. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerem a barátodat de ezek alapján eléggé hülye..ez nem normális dolog, az első neki is az egészséged kéne hogy legyen. ki is bírhatná szex nélkül ezt az időszakot, de ha nem akkor az a legkevesebb hogy szó nélkül megveszi a gumit. ne hagyd magad.
2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ezt neki kellene normálisan elmagyarázni....
2012. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hmmm...Mi a gyerek végett vettünk fel fumit, pàrom felfogta, nem balhézott...
2012. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az lenne a normális. Engem hibáztat, közbe semmit nem tesz a dolog érdekében. Azt mondja, hogy teljesen felesleges beszednem az antibiotikumot.. Nem érti meg, hogy felfertőződhet a vesémre. Nem tudom mit csinàljak.
2012. aug. 22. 14:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát éppenséggel teherbe is eshetek, mivel csökkenti a fogamzásgátló hatását.
2012. aug. 22. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:

te jó szagú...


minek kell szexelni olyankor, mikor fel vagy fázva? inkább gyógyulj meg előbb

nem beszélve arról, h a felfázást éppen nemi úton lehet 'elkapni' legtöbbször

2012. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mar nem vagyok felfazva, de a doki azt mondta, hogy attol, hogy ugy erzem, meggyogyultam, attol a bakterium ott marad.
2012. aug. 22. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy bunkó f*sz! Egyébként meg nyugodtan mondd meg neki, hogy a fogamzásgátlót sem ingyen adják a boltban. Ezt egyébként sürgősen beszéljétek meg, mert ha emiatt agresszív, mi lesz később? "kiabál velem, hogy nincs szexuális életünk." Ekkora hülyét! -.- Simán lehetne, csak gumit kellene húznia!


24/F

2012. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit keres egy nő egy ilyen pasi mellett?
2012. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!