Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó szerelem nélkül a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szerelem nélkül a szex?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 hónapja járok egy sráccal, akit 7 éve ismerek. A gond csak az, hogy még nem szerelmes belém és szerintem még én sem belé. Viszont a kémia hihetetlenül éget minket, vonzódunk egymáshoz nagyon testileg.

Anélkül is jó lehet a szex, ha nincs szerelem?


Eddig 2 barátom volt előtte, mindkettőt nagyon szerettem és ők is engem, az első alkalomra velük későn került sor, mikor már mondtuk egymásnak, hogy szeretlek és úgy is éreztük.


A jelenlegi srác viszont nagyon nem szerette az előző barátnőinél sem mondani, egyiknél 7 hónap alatt egyszer sem mondta. Nekem viszont jó érzés lenne hallani, persze 1 hónap után nem várom el tőle, de később remélem majd kimondja vagy kimutatja.

De igazán csak szerelemmel lenne jó a szex szerintem.

De nagyon nehéz türtőztetnie magát az embernek, ha működik a kémia, főleg 20 évesen! Vagy a szerelem kialakulásához a szex is kellhet?


2012. aug. 22. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá
2012. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok férfi szex után kezdi érezni,de biztosan nem mind.

Ha annyira kívánjátok egymást miért halogatnátok?Fiatalok vagytok,kiélvezitek minden percét,a többi meg adja magát.

Ami jó azt nem kell figyelmen kívül hagyni.

2012. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ennyire izgulnod azon, hogy mondja-e, vagy nem. Ha érzi, akkor úgyis mutatja, esetleg szavak nélkül, mivel valakinek ezt nehéz kimondania (ahogy nekem is). Ja, és főleg akkor ne várd el, hogy ő mondja, ha még te sem állsz rá készen!

Élvezd a vele töltött időt, a többi meg majd jön, ha jönnie kell! A szex biztosan nem rontja el. Ha nem érzitek hosszabb idő után sem, akkor eleve gond volt. (Szerintem)


24/F

2012. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak az első két mondatot olvastam el.

ha nem vagytok szerelmesek egymásba, minek jártok?

az utolsó mondatot is elolvastam. nem, nem kell a szex a szerelem kialakulásához. nem csak teste van az embernek. vonzódhatsz ahhoz jobban, akivel volt szex, de a szerelem, amikor az egész ember személyisége lázba hoz, az más.

2012. aug. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van :) de amúgy ha együtt vagytok és úgy érzitek, hogy meg kell tennetek akkor tegyétek, a döntés a tiétek :)
2012. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miert kellene szerelem a szexhez? Akkor is elvezi az ember mikor kb egy prostival csinalja
2012. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sztbali ***** válasza:
Lehet szexelni szerelem nélkül. Ahogy #6-os írta olyan akár egy prostival. Szerintem, ha mükődik a kémia akkor nem kell feltétlenül szerelem hozzá. Fiatal vagy élvezd az életet. Ráérsz még bőven.
2012. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


4-es válaszoló, azért vagyunk együtt, mert odáig vagyunk egymásért és pár napig nem bírjuk egymás nélkül :D de szerintem a mély szerelemhez több idő, hónapok kellenek!

2012. aug. 24. 23:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy csak kémia van k
2012. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!