Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmagyarázná valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki, hogy értsem a lényegét?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt társam .Soha nem is voltam szerelmes. Azt hiszem nem is vágyom rá de mégis foglalkoztat a kérdés.Tudom , hogy nincs bennem semmi ami felkelthetné egy nő érdeklődését irántam.

Így ezek alapján elmagyaráznátok hogy miért jó ha valakid, van párod?

Igaz , hogy az ember társas lény és egymaga lelkileg nem tud kiteljesedni?


Köszönni egy zárt, szánalmas világában elő ffi féle ember.

Csupán biológiai értelemben férfi.


2012. aug. 21. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
találj célt az életednek
2012. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem társ nélkül nem is élet az élet...tényleg reggelig lehetne sorolni,hogy miyen jó érzés mikor szeretnek és szerethetsz,hogy nem tudok elképzelni nélküle az életed,egyszeűen mellette vagy önmagad nem kell szégyelned semmit előtte ,bármikor fordulhatsz hozzá ha valami bánt és ott van a testiség,annál nincs jobb serintem...bár én még nem tudom,mert szűz vagyok,de a gondolattól is zavarbajövök és boldog vagyok hogy ilyen köel érem azt akit szeretek és szeretnék neki örömet okoni és ő is nekem...bármilyen nyálsan is hangzik,szerintem ennél nincs jobb dolog...erre ki ne vágyna?:)


20/L

2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus pajtikám, pszichológus!
2012. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog,akkor sűrgősen változtatnod kéne,nem érdemled meg ,hogy így élj...lehet egy nő mellett találnád meg a boldogságot,lehet ezért foglalkoztat a dolog,mert mélyen legbelül lehet te is vágysz rá.Viszont először magadban kéne helyre rakni a dolgokat,mert mástól ne várd a boldogságot ha te nem vagy "magaddal boldog"
2012. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát igen .Sok igazság van itt a véleményekben.

Igaz többek között hogy, utálom magam.

2012. aug. 21. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!