Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmagyarázná valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki, hogy értsem a lényegét?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt társam .Soha nem is voltam szerelmes. Azt hiszem nem is vágyom rá de mégis foglalkoztat a kérdés.Tudom , hogy nincs bennem semmi ami felkelthetné egy nő érdeklődését irántam.

Így ezek alapján elmagyaráznátok hogy miért jó ha valakid, van párod?

Igaz , hogy az ember társas lény és egymaga lelkileg nem tud kiteljesedni?


Köszönni egy zárt, szánalmas világában elő ffi féle ember.

Csupán biológiai értelemben férfi.


2012. aug. 21. 21:28
1 2
 1/15 Hanariko ***** válasza:
100%

Hát ha nem is vágysz rá, akkor nem fogod megérteni, bárki bármit is magyaráz itt neked.

Meg ilyenek hogy: "Csupán biológiai értelemben férfi."

Elég durva... hogy jutottál idáig ha még nem si voltál szerelmes? (gondolom akkor túl nagyot nem is csalódhattál)

2012. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mert biztos nem jársz soha sehova!
2012. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem voltam még szerelmes.


De az tuti, h soha nem beszélnék így magamról, ahogy te tetted.


Szívesen (egy viszonylag normális majdnem nő megfelelő önbizalommal)

2012. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
reggelig sorolhatnám, h miért jó, ha van egy társa az embernek, talán meg is értenéd, de úgysem befolyásolná a gondolkodásodat. falrahányt borsó lenne
2012. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sosem próbálkoztál egy nőnél?
2012. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg elfeledhetjük a társas lényes dumát. Ne azzal a mintával akarj már egybeforrni, ami a környezetedből kacarászik a képedbe! Az számít, amire legmélyebben vágysz. Ha ez nem a szerelem, akkor nem az és kész, nincs miről beszélni. Nem muszáj minden egyes embernek egyformán működnie.
2012. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

DE CSALÓDTAM !!!!!!!!!!!!!

ABBAN AKI MEGSZÜLT ! Apám halála óta ( 12 éves voltam ) velem nem foglalkozott csak a szégyent kaptam miatta. Nem volt anyám és soha nem érdekeltem , rengeteget csalódtam benne akire soha nem számíthattam. Így tudat alatti védekezés eredményeként alakulhatott így . Emiatt is érezhetem azt , hogy egy korcs vagyok aki senkinek sem kellhet.

A korom le se merem írni , annyi sok év telt el felettem.

2012. aug. 21. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálnád megtudnád.

Számomra jó mellette ébredni és vele elaludni,a közös programok vagy csak nézni néha,hisz szeretem.De ezek olyan sablonos dolgok minden nyálas filmből vagy regényből hallhatod/olvashatod őket.

Ha nem éled át úgysem olyan.

Ha meg valóban nincs szükséged erre,mert boldognak érzed magad ahogy vagy,sehol sincs megírva,hogy márpedig kapcsolatban kell élned valaha is.

2012. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A válaszom az első véleményt alkotónak szólt.
2012. aug. 21. 21:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzem magam boldognak. Csak lézengek a hétköznapokban . Itthon nem jó . Ha nem vagyok otthon az se jó mert nem talál a helyem sehol.
2012. aug. 21. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!