Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha tudtok arról hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tudtok arról hogy a barátnőtök utálja ha be vagytok rúgva akkor csakazért is isztok vagy fékezitek magatokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
csakazértis? Miért akarnám még jobban bosszantani azt akit szeretek?
2012. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azalatt azt értem, hogy figyelmen kívül hagyjátok h zavarja és mégis isztok
2012. aug. 21. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor megpróbálnék kevesebbet inni amikor vele vagyok, de kiélném a vágyam a pia után más alkalmakkor a barátnőm nélkül.
2012. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de válaszolok,mert az én barátom utálja, ha iszok. volt is ebből egy jó nagy balhé majdnem szakítottunk. mielőtt összejöttünk minden hétvégén buliztam, ittam szórakoztam, de aztán egyik ilyen alkalommal amikor ő is jött eléggé elvetettem a sulykot. azóta nagyon visszafogom magam, mert rájöttem, hogy a barátom sokkal fontosabb mint egy buli vagy részegség. ha iszok, akkor is csak együtt és nem fetrengősre!:D
2012. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is lány vagyok, de azért válaszolok...


a párom a kapcsolatunk elején sokat ivott (úgy értem pincebulikban nem tudta hol a hatás, se a szórakozó helyeken)...és én nagyon utáltam...(persze nem Őt, csak azt hogy atom részeg) és egy csomószor elmondtam Neki, hogy ha ott vagyok, legalább csak akkor türtőztesse már magát, azaz ihat, csak ne nézzen úgy ki mint egy disznó...aztán az elején teljesen lesz*rta, mintha a falhoz beszéltem volna...aztán mikor jöttek a komolyabb érzelmi kötődések az Ő részéről is elkezdte figyelembe venni, hogy nekem ez nem tetszik, és már közel sem iszik annyit mint anno...sőt talán egy évben ha egyszer részegedik le...


ha egy pasi szereti a bnőjét akkor tiszteletben tartja...:)


N22

2012. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is lány vagyok, de nem szeretem ha a párom iszik. volt, hogy együtt buliztunk és nekem kellett haza vinne és még másik alkalom is mikor hivtak hogy menjek érte. én nem tiltotta meg neki az ivást mert érezze jól magát a haverjaival csak anyitmondtam neki, hogy azért ennyit ne mert persze szeretem haza viszem nem hagyom sehol de nem jó igy látni neki se jó. ez ég a kapcsolatunk elején volt, és azt mondtaa,hogy nem fogja még egyszer ugy végezni.azóta meg csak meg iszik 1-2 sört ha velem van ha nélkülem és nem viszi tulzásba se.

17/L

2012. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért elég szégyen ha egy lány iszik. nem azt mondom, hogy egy két sört ne, de többet? mi lesz felnőtt korában?

már megtanultam valamit.. aki szert inni fiatal korában, vagy ha keveset is iszik, de rögtön felhajtja (nem felesről beszélek) akkor nagyobb a valószinűsége, h felnőtt korában is igy lesz. és lányok! soha ne menjetek egy olyanhoz férjhez, mert pokol lesz az életetek. nem változik meg. főleg ha az az önfejű fajta.

tapasztalat.

2012. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!