Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul éreznétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul éreznétek magatokat, ha szakítás után ribanccá válna a volt barátnőtök?

Figyelt kérdés
Pláne úgy, hogy te voltál neki az első olyan téren, és ő is neked? Pedig tette a jó kislányt, meg hogy ő soha nem válna ribanccá, nem is tudna azzá válni. A szextől is félt, ezért csak 6 hónap után csináltuk. Lehetséges, hogy rákapott és azért vált ribanccá?
2010. okt. 28. 16:18
 1/5 Moszuke ***** válasza:
megesik az ilyen.. sok embert 1-1csalódás tesz ribanccá vagy épp g&ci fiúvá. ez van
2010. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nevetnék rajta.
2010. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dühítene, hogy mindenki megkaphatja, bezzeg velem szemben frigid volt.
2010. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát engem is ez dühít nagyon, és 2 napja emiatt vagyok szarul. :S
2010. okt. 28. 16:37
 5/5 RaimiPuch válasza:
Hallod, velem is volt ilyen, csak a kis köcsög, szemem előtt bukta be a legjobb spannal, adta jó kislányt, meg váratott meg minden, azt utána még ő haragudott rám, olyan dühös voltam hogy mindkettőt szétoltottam, persze ez már 1.5 éve, de most szeptemberben megjött esze, mert bocsánatot kért, emésztette lelkiismerete, de nagyon már nem érdekelt addigra, 1 évet szenvedtem a köcsögsége miatt mire kihevertem, ráadásul 7 hónap után csinált ilyet, szal jah, a mai 14-16 éves korosztályú lányoktól egyenlőre nem is lehet többet várni, nagyon gyerek a többségük.
2010. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!