Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a lány be fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány be fog zavarni a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon összeillenénk, még soha senkivel nem éreztem magam ilyen jól, ilyen felszabadultnak...stb

Össze szeretne jönni velem, én is vele, de van egy kis gond, ami nem tudom, hogy mennyire lesz probléma.

A baráti társaságában van egy lány, akibe vagy másfél évig szerelmes volt (reménytelenül...egyszer smároltak még az egész kezdetén, de a csaj többször is elküldte már). Nyilván eddig is ezzel a társasággal volt folyton, most is így lesz (ami nem is baj, mert én is szeretem őket), de azért mégis csak ott van ez a lány, gondolom nem teljesen közömbös neki még mindig, az ilyesmi teljesen nem múlik el.

Mit gondoltok, mennyire akadály ez? Mert tényleg csak emiatt érzem, hogy nem jöhetek vele össze. Bár azt hiszem úgyis össze fogok, mert teljesen beleszerettem. :)

A későbbiekben ez mennyire jelenthet problémát? Tegyük fela csaj meggondolja magát és elé áll, hogy szerelmes belé, akkor vajon lenne esélye?

Aki volt már ilyen helyzetben vagy látott ilyet a környezetében, írjon kérlek!! :)


2012. aug. 21. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ha téged választ akkor már téged szeret és az a csaj már nemfog neki kelleni
2012. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éven át szerelmes voltam egy barátomba, aki egyáltalán nem viszonozta. Majd kigyógyultam belőle, és összejöttem a jelenlegi barátommal, immáron 2 éve vagyunk együtt. Ha a régi megkeresne, hogy szeret, én már nem tudnám viszonozni, mert a páromat szeretem.

Szerintem ne aggódj, nem hiszem, hogy gond lenne.

2012. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez akkor nem probléma, hogy a lány mindig szem előtt lesz?
2012. aug. 21. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha téged szeret - és ez valószínűleg így van, hiszen veled van/lesz - akkor nem hiszem, hogy ebből probléma lenne. Eddig is mindig szem előtt volt, mégis beléd zúgott valahogy, nem?:) Azon a lányon már valószínűleg túl lépett.
2012. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly télen ismeretem meg a srácot. Mesélt a barátairól, és arról a csajról akibe eszméletlenül szerelmes volt. Akkor már nem beszéltek a csajszival, mikor engem megismert, mert a csaj nem egyszer elküldte a srácot és ő feladta. Aztán egymásba szerettünk ezzel a fiúval és összejöttünk. Azt hittem minden szép és jó lesz. Hát nem, mert a csaj totál kiakadt,mikor megtudta, hogy összejöttünk és belerondított a kapcsolatunkba. Sikerült is neki...Persze mi szakítottunk, de az a lány már megint rá sem néz az exemre. Elég ciki helyzet. :D

19/L

2012. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!