Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány mikor mondható érettnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mikor mondható érettnek?

Figyelt kérdés
Viselkedése, gondolkodása, stb..? Egy lány kb hány éves korában mondható érettnek?
2012. aug. 20. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
20
2012. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
amikor már szép piros
2012. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
25
2012. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem lesznek azok.
2012. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17-18 körül. Amikor túllép a Facebook mániás,szívcsi-puszcsi,"Uhh Robert Pattison",és a "szerinted mekkora f*rka lehet Jóskának,hihihi" szinten.Természetesen van aki előbb komolyodik meg,van aki később és hát..van aki soha.
2012. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
kb. 25 éves kortól
2012. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve! Találkoztam már 17 éves kb érett lánnyal is, de ismerek 23 évest, aki sokkal komolytalanabb, éretlenebb, mint a fent említett 17 éves!
2012. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez tejesen egyénfüggő! de szerintem olyan 25 után már biztos, aztán a leghamarabb..15? én 16 vagyok de ha kell éretten is tudok venni viselkedni, am meg inkább a vidám típus vagyok:D

és nagyban formál az is hogy mihez kell felnőni, hova születik az illető, stb.

pl: gondolj bele, egy lány akinek mondjuk 5 testvére van, nehéz anyagi helyzetük, elvált szülők...

hamarabb felnő a feladataihoz, mert mondjuk neki kell gondoskodni a kisebb testvéreiről, talán dolgoznia is mert nem elég amennyit keresnek a szülei...

szóval neki sokkal hamarabb fel kell nőnie, mint pl egy csajnak aki eddig mindent megkapott az élettől, sosem kellett felelősséget vállalnia semmiért, pénze is mindig volt...

persze minden családban vannak gondok, és azt is tudom hogy a pénz nem boldogít, de ha van pénzed, már egy okot kizárhatsz, hogy miért nem kell aggódnod a továbbiakban..

kicsit eltértem a témától, bocsi:DD

2012. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor, ha megszűnik lány lenni, mert nő lesz belőle :)
2012. aug. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
'
2012. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!