Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lány nak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szeretem?És miket mondjak neki hogy járjon velem?Én 15 vagyok ő 14! És azt hiszem hogy más tetszik neki mert már láttam őket együtt:(

#lányak
2012. aug. 21. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok ismerősök, nehogy rögtön elmond neki, megijedne. Próbálj közeledni hozzá, légy vele kedves, magyarán hódítsd meg, aztán mondd csak el neki. Legalább is nekem eddig sosem jött be a bevallós dolog.
2012. aug. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crudy ***** válasza:
44%
menj oda hozzá, köpd le, adj neki egy tockost h tudja hol a hely és éreztesd vele h te vagy a góré. aztán mond meg neki h a ő a tied. köss rá egy kolompot aztán vidd ki a mezőre legelni és minden héten kétszer fejd meg
2012. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aki irta az első válatszt annak köszi de am ismerem mert szoktam vele beszélgetni minden nap mostanában :D
2012. aug. 21. 08:57
 4/4 anonim válasza:
2es :DD Am én is így vagyok vele :/ nem meg elmondani :D
2014. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!