Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ha van egy lány és tetszik is meg mondtam neki hogy szeretem csak az a baj hogy van barátja hogyan üssem ki a csávót a nyeregből?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a lány szerelmes belé, akkor nem fogod tudni sehogy. És a másik, hogy lehet hogy attól, hogy a csávó nem lesz nyeregben attól még te sem leszel.

Arra nem gondolsz, hogyha érdekelnéd a csajt akkor a bejelntésed után szakított volna a pasijával, és veled lenne?


Nem értem mit kell erőszakoskodni, és mért kell azt gondolni hogy a pasija az egyetlen akadály.

Hagyd békén szegény csajt.


28/n

2012. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy ő üssön ki téged a gatyádból :))
2012. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel: valószínűleg azért van a sráccal, mert szereti. Attól meg tuti nem leszel szimpatikus neki, hogy keresztbe teszel a kapcsolatuknak; ő is megutál a keverésért, meg még lehet egy kiadós verésben is részed lehet. (És tudom, hogy úgyis azt írod, hogy a gyerek csicska, meg megverném, de az aztán akkor tényleg férfias lenne: ha így udvarolsz, naná, hogy elküld a lány a halál f*szára.)

Inkább azt tudnám tanácsolni, hogy haverkodj csak vele, és várj a megfelelő alkalomra. Ha valami miatt a sráccal szakít, akkor te ott leszel, és akármi kijöhet belőle.

És ha utólag még így is csak barátként akar, akkor is jobban jársz, mintha most ki akarnád ütni a pasiját a nyeregből, és megutál.

De te tudod...

2012. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kaparj össze egy kis önbecsülést és ne akarj olyan lányokkal összejönni akik foglaltak.


Neked se kellene egy olyan csaj aki elhagy egy másik pasiért.

2012. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzereteMaUborkA válasza:
szerintem eleg disznosag lenne 2 ember boldogsagat elrontani a sajatodert!
2012. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!