Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsókolt, nem hagytam. Megint találkozunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy táborba ismertem meg egy nálam 10 évvel idősebb srácot (26). Ő felügyelőtanár volt, én meg kisegítő. Elég sokat beszélgettünk, és voltak apróbb jelek, h nemcsak egy diákként tekint rám. Aztán utolsó este a tábortűnél, simogatni kezdett, aztán mikor már csak ketten ültünk kinn, többször is meg akart csókolni, de nem hagytam. Bejön, meg tetszik, de semmit több. Valószínűleg megint találkozni fogunk. Ha újra bepróbálkozik, menjek bele a játékba, vagy utasítsam el megint?
2012. aug. 20. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt most komolyan nekünk kell megmondani, hogy mit csinálj? amit akarsz. és ne csináld amit nem akarsz. ilyen egyszerű.
2012. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Azt ne mondjuk meg, hogy kakaóval szereted-e a tejet?
2012. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem menj bele, a következő kérdés címe pedig legyen ez:"Lehetek terhes, mert..."
2012. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed..,de sztem menj bele.
2012. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha újra bepróbálkozik, menj bele a játékba, vagy utasítsd el megint.


DÖNTSD EL B@SZKI!

2012. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj bele a játékba, ha szeretnéd, de tisztázzátok, hogy mit szabad és akartok-e folytatást.
2012. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mássz fel a Himalájára, ott is a lehető legmagasabb csúcsra. Ahol is megtalálod a minden tudás bölcsét. Ám hogy bejuss át kell jutnod a különböző fejtörő feladatokon, amik letesztelik hogy méltó vagy-e a minden tudás bölcs elé lépni.


Amennyiben ez sikerült, ő tudni fogja a választ. Sok szerencsét ifjú.

2012. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!