Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetente négyszer találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente négyszer találkozunk a pasimmal, pedig már egy fél éve együtt vagyunk. Nem kevés ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2012. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem. nem kell állandóan egymás nyakán csüngeni
2012. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sambora11 ***** válasza:
Nem. Ha túl sokszor találkoztok, akkor csak idő kérdése, és kicsit ráuntok egymásra. Még akkor is, ha ezt most nem tudjátok elképzelni. Velem is ez volt. Régen minden nap vele akartam lenni, aztán túl sok volt, és nem volt olyan jó. Mióta kevesebbet vagyunk együtt, megint jó.
2012. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kicsit kevésnek tűnik
2012. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem még sok is lenne
2012. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Én fél év után tulajdonképpen együtt éltem vele. Aztán 1 év után hivatalosan is. Nekünk nem sok. Van saját magánéletünk ugyanúgy, olyan programjaink, amikre külön megyünk és így nem ununk egymásra. Nem nőttünk össze.


Valakinek meg a heti 2 az ideális, mert egyébként ráun a másikra.


Amúgy szerintem az egésznak csak annyi a titka, hogy legyen saját életed is. És akkor nem fogsz ráunni a másikra. Mert nem is igazán a pasira/csajra unsz rá..hanem egész nap nem csinálsz semmit, unatkozol, aztán végül már az együtt töltött időben sem lesz semmi izgalmas.

2012. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok együtt a barátommal, 1 évben kb 3x 1 hétre találkozunk, mert 271km van közöttünk. Szóval nem, nem kevés. Örülj, hogy ennyiszer találkozhattok... Emellett így még van időd a családodra és a barátaidra is.
2012. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!