Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy ilyen fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evelynxx kérdése:

Működhet egy ilyen fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Amikor egy régóta tartó barátságban az egyik fél (jelen esetben én) többet érez a másik iránt? Viszont a barátom meg nem akar semmit, ennek ellenére úgy viselkedik velem, mintha együtt lennénk. Mindig fogja a kezem, símogat, puszilgat, ölelget stb. Működhet egy ilyen barátság, vagy csak én viselem ezt ilyen nehezen?:(

2012. aug. 20. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig többet akar az egyik fél, de attól még működhet. Bár én megszüntetném vele a kapcsolatot.
2012. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodom mostanában, hogy lehet-e ffi-nő barátság úgy, hogy az egyik se érezzen egy picivel sem többet.


Tudom, a mondás szerint nem, de én szeretném hinni, hogy igen, mert egy-két barátnőmet leszámítva, mostanában pasikkal sokkal jobban el tudtam beszélgetni.


Nem lehet, hogy ő azért ölelget, mert testvéri szinten szeret téged? Ha igen, akkor szerintem csak élvezd a társaságát, mert ha érdekelnéd, mint nő már lehet észlelted volna néhány jelét.


Benned egyébként mi hatására fordult át a barátság valami több érzésbe?

2012. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
... ha értékelne, mint nő ...
2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen én pozitív vagyok afelől hogy ez működhet. Ez most kicsit kellemetlen, de igazából ha mondjuk egyszer majd beszéltek erről akkor lehet közelebb kerültök egymáshoz MINT barát. És utána már könnyebb lesz, mert most ugye nem tudod biztosan hogy lehetne-e belőle valami vagy sem.


Egyszer megdumálnátok, hogy oké de ezt csak barátságból csinálja, és akkor azzal a nyugodt lelki ismerettel ülhetsz ott mikor mondjuk simogat mert együtt tvztek hogy nem értelmezed félre a dolgokat. Persze lehet hogy majd vissza kell venni kicsit a dologból,

2012. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Bennem annak a hatására fordult meg, hogy ővele jobban kijövök, mint más lány barátaimmal. Minden nap beszélünk, elalvás előtt is mindig felhívjuk egymást és tényleg úgy kezel engem, mint a barátnőjét, néha féltékeny is más srácokra, meg az utcán is, aki nem ismer minket, biztos azt gondolná, hogy járunk... De nem, mert nem akar semmit tőlem.
2012. aug. 20. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehát ha így bánik veled, akkor miért gondolod, hogy nem akar semmit? Ezt mondta már?

Egyébként nem hiszem, hogy működhet, ugyanis ez nem barátság így, ha te szerelmes vagy belé. Persze ettől még jóban lehettek meg lehet úgy minden, mint eddig, csak éppen bele fogsz pusztulni lelkileg.

2012. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondta.
2012. aug. 20. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!