Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságból eszméletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból eszméletlen komplikáltság, gyors HELP?

Figyelt kérdés

Na akkor, szitu a következő:

Kb. fél-egy éve nagyon-nagyon szoros barátságot közöttem egyik lány osztálytársammal, és, mint mindig az egyik fél megint többet érzett egy idő után. Nos ez lennék én. Már épp készültem megbeszélni esetleg, meg "úgy,, közeledni, erre nem színre lép egy srác? És már 2 napja járnak.:| Viszont én holnap fogok találkozni a "barátommal,, szerintetek örüljek a "boldogságának,, vagy rondítsak bele, esetleg ezzel megszakítva a barátságunkat, vagy legalább várjak addig míg szegényt dobja a srác, mivel elég nagy himringyó...:\

Vagy egyáltalán mit csináljak? Gondolkoztam egy kámikáze akción, hogy lesmárolom, vagy valami, de egyszerűen nem tudom mit tegyek..:|



2012. aug. 10. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok vagytok akkor örülnöd kéne h van barátja, szerintem pont most ne mondj neki semmit ezzel kapcsolatba és NE támadd le mert abból az is lehet h nem jártok de már barátok se lesztek... Várd meg amíg szakít a pasijával és ha még akkor is érzel iránta valamit akkor mondd el, de szerintem tuti h ez fogja elrontani a barátságotokat. :/
2012. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2012. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek zöld pacsi, én is így gondolom sajnos:|

Csak az a gond, hogy nagyon megszerettem.:\

Második: 14, én nemsokára 15

2012. aug. 11. 00:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha valami sok ideig húzódik el... a végén a nőbe automatikusan bele van kalkulálva, hogy ez már csak barátság.

Viszont, ha nem mondod el, akkor csak szenvedsz...

A kamikaze-t semmiképp nem ajánlom.

Én inkább lágy búcsút vennék a nőszemélytől és elmondanék mindent... hátha, egy hónap múlva (vagy hamarabb) mégis jelez kitárulkozva :D... deee ez nagyon pengeélen táncolós dolog, ahogy az egész szitu

2012. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát csak az a gond, hogy megutáltatni magamat meg semmiképp sem akarom, mert egy osztályba járunk, meg alapból nem bírnám elviselni.:|
2012. aug. 11. 00:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát jó... de legalább úgy könnyebben túlesnél ezen a problémán.

Ha most nem lépsz... szorongni fogsz, meg szarul érzed majd magad

egyrészt mert mással van

másrészt mert ő nem tudja, hogy te többet érzel

Ha lépsz... akkor fennáll a rizikó, hogy sulin kívül már nem találkoztok, de kevesebb a szorongás, mivel amit te megtehettél, megtetted.

Sose tudhatod, hogy meddig lesz együtt azzal hímringyóval. Ha meg kivárod, ahogy az nyalja falja, és lehet, hogy melletted, mert a csaj ragaszkodik, hogy csatlakozz hozzájuk, akkor meg a legszarabb. Nem?


Esetleg jót tesz egy jó kis csajozás-túra, és secperc alatt elfelejted :D

2012. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam arra, hogy rendben, akkor én meg lecsapok addig másra, de hát ha egyszerűen vele szeretném?...

Mellesleg majdnem belehaltam abba, ahogy ma mondta, hogy először csókolózott...

2012. aug. 11. 00:28
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem várok egy kis ideig meddig járnak, ha huzamosabb ideig, akkor vagy bevallom, vagy majd "elfelejtem,,.
2012. aug. 11. 00:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyanmár... ez csak egy pillanatnyi érzés... mert ő (talán az egyetlen) olyan csaj akit nagyon ismersz, és ezért szerettél bele.

Fogadjunk, ha mással töltenél 1évet, ugyanez lenne. De egy párkapcsolat nem működik így. Az spontánabb ennél :)

Persze vannak kivételek, de nem 15 éves korban :)

2012. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha valami sok ideig húzódik el... a végén a nőbe automatikusan bele van kalkulálva, hogy ez beléd szeret. Nálam mindig így történt.

Mivel nagyon gyerekek vagytok még, nagy az esély arra, hogy néhány hónapon belül vége lesz annak a kapcsolatnak. Most ne mondj semmit!

2012. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!