Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságból eszméletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból eszméletlen komplikáltság, gyors HELP?

Figyelt kérdés

Na akkor, szitu a következő:

Kb. fél-egy éve nagyon-nagyon szoros barátságot közöttem egyik lány osztálytársammal, és, mint mindig az egyik fél megint többet érzett egy idő után. Nos ez lennék én. Már épp készültem megbeszélni esetleg, meg "úgy,, közeledni, erre nem színre lép egy srác? És már 2 napja járnak.:| Viszont én holnap fogok találkozni a "barátommal,, szerintetek örüljek a "boldogságának,, vagy rondítsak bele, esetleg ezzel megszakítva a barátságunkat, vagy legalább várjak addig míg szegényt dobja a srác, mivel elég nagy himringyó...:\

Vagy egyáltalán mit csináljak? Gondolkoztam egy kámikáze akción, hogy lesmárolom, vagy valami, de egyszerűen nem tudom mit tegyek..:|



2012. aug. 10. 23:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na, találkoztam vele, nem mondtam neki semmit, de eszméletlen idegesítő, sőt, eddig ölelkeztünk, néha vittem a hátamon/nyakamon, meg minden, ma meg: Bocsi de én csak {gyerek neve} hátára ülök fel. Így gondoltam, hogy ebbe most mi van?
2012. aug. 11. 18:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Maradj a barátja és keress mást! Most semmi értelme erőltetned. De csak rá várni sem érdemes.
2012. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Maradok is...

Most meg azért jó vagyok megbeszélni vele szegény tesóját, amiért dobta a pasiját...

Feladom, maradok a barátja, van rengeteg lány, inkább akkor mást választok..

2012. aug. 11. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!