Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 év feletti lányok nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év feletti lányok nők akik otthon laknak! Ti befogadnátok a pasitokat ha a szüleitek engednék?

Figyelt kérdés

Természetesen csak komoly kapcsolat esetén!Itthonról elakarok menni.Számomra ez egy börtön.

Így gondoltam,hogy esetleg a barátnőmhöz költözhetnék.Amíg nem lesz annyi a pénzem a fizetésemből,hogy kitudjak venni egy olcsóbb lakást.Természetesen feltételekkel.Beleadnék a rezsibe,az ételre szánt pénzbe.A tisztálkodási szerekre wc papír,szappan stb...Takarítanék,segítenék a mosogatásban.

Nem aludnék a lányokkal,és nem is kellene egy külön szoba.Csak egy zug ahol el lehet aludni.Nem zavarnék sok vizet,mintha ott se lennék.

Pár hónapra,esetleg egy évre így befogadnátok a párotokat?Amíg lehetősége lesz bérelni egy lakást?

20F


2012. aug. 20. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem, mert nincs külön szobám, és az öcsémmel így se igazán férünk el, pedig igyekszünk jól kijönni, és alkalmazkodni...

De ha van pénzed rezsire, meg minden másra, akkor egy albérletet is megcélozhatsz, épp ma néztük, hogy ilyen 30 nm-es lakásokat már 15+rezsiért is lehet kapni, ha jól szétnézel!

Vagy egyetemi társakkal mondjuk közösen bérelni, és akkor lenne egy szobád, az is olcsó...


De ha persze valami rohadt nagy házunk lenne, vagy ilyesmi, és szülők engedik, én valszeg benne lennék.

21L

2012. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha van elég hely és fizetne érte akkor igen.
2012. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. 19 vagyok, ő 22, lassan amúgy is ideje hogy ne a szüleivel éljen,már anyukámmal tervezzük a szobám átrendezését, nagyobb ágy stb..vendégszobában nem kell aludnia. Ez szerintem fél,- egy év és megtörténik hogy ideköltözik. 3 éve vagyunk együtt
2012. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!