Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el otthon, hogy távkapcsolatom van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
anya van egy pasim/csajom, de ritkán látom, mert rohadt messze lakik, és telefonon szoktunk sexelni, de hát nm baj az, legalább nem leszek/lesz terhes...:D Valahogy így...:D
2012. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

anyu távkapcsolatom van

amúgy a párommal mi is 5 órányira lakunk egymástól. meg lehet oldani ha nagyon akarja az ember

2012. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma lett vége a távkapcsolatomnak. Szóval ritkaság, hogy tartós kapcsolat lesz belőle. Fontos a bizalom, kitartás és szeretet. Ezek nélkül nem működik.
2012. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne ilyen sz*rságokat légyszi... rendes válaszokat várok
2012. aug. 14. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:

második vagyok. hány éves vagy?

ugyanúy kell előállni vele mintha normális helyi barátod lenne.

meg hogy milyen messze lakik. ha csak neten tartjátok a kapcsolatot felesleges megmondani mert az nem párkapcsolat.

szerintem ha nem anyudéknak kell szponzorálni az utazgatást akkor nem fogja különösképpen zavarni.

2012. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Saját pénzből, talit tervezünk, csak ugye bekell adni valahogy. Nemtudom hogyan kezdjek bele:(
2012. aug. 14. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rendes választ adtam. -.- De csinálj amit akarsz. Majd te is fogsz szenvedni, ha igazán szereted. :(
2012. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kezdd azzal, hogy randid lesz, és már találkoztatok párszor..ne egyből úgy hogy barátod van. azt úgyis hallgatni fogod, hogy ismeretlennel ne találkozz mert azt se tudod ki az... lassan úgyis megbarátkoznak a gondolattal ha tényleg komolyan gondoljátok..nálunk legalábbis így volt, és amióta bemutattam a szüleimnek semmi problémájuk nincs a dologgal :)
2012. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Először taliznánk. nem mondhatom, hogy találkoztunk már.
2012. aug. 15. 08:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, mert kiröhögnek.

Bizonyos kor fölött, mondjuk úgy: a felnőttek, elég nevetségesnek tartják ezeket a fb kapcsolatokat, meg a netes ismerkedést, és a hasonlókat.

Valószínűleg a szüleid se tudnák hovatenni, hogy ennek mi értelme?

Tele van a környéketek aranyos, szingli srácokkal, ti meg a neten ismerkedtek 200km-re élő srácokkal, akikről az ég világon semmit se tudtok, csak annyit, hogy képeken jól néz ki.

2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!