Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szexelni akar velem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szexelni akar velem.

Figyelt kérdés

Szóval egy jó ideje az exemmel nem beszélgetünk, ha mégis akkor összekapunk és szétválás lesz a vége, tudniillik eléggé elk**vult egy lány lett.

És mostanában megint beszélünk, azt mondja nem szeret engem, de szeretne lefeküdni velem.

De én azon gondolkozom nem fogok vele lefeküdni, ha minél tovább húzom az agyát annál jobban megtanul értékelni engem, és nem azt fogja hinni csak úgy megkaphat.

Szerintetek ez jó ötlet? Mert ha úgy nézzük egy nő számára sokkal vonzóbb ha van akadály... Ti mit gondoltok erről?


21/F


2012. aug. 20. 00:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Csak nehogy visszafelé süljön el. Egyébként, nem tudod hogy mi a címe ennek a számnak? *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hogyhogy visszafelé? A végén ő b*sz meg engem? :DDDD
2012. aug. 20. 01:25
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, ha sokáig húzod lehet hogy megunja és máshoz fog menni.
2012. aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha te nem akarod, akkor szólj nekem! Vagyis mondd meg neki, hogy te nem vállalod, de van egy kicsit idősebb, tapasztaltabb, sportos srác, akivel nagyon élvezné. Ha azt mondja, hogy OK, akkor tényleg csak egy f@sz kell neki.

Ezt nyilvánvalóan nem teszed meg.

Akkor viszont keféld meg rendesen. A legtöbb nő szex után érzelmileg nagyon kötődik.

2012. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt meg kéne gondolni, ha tényleg szereted nagyon fájhat majd később felszakítod a sebeket. Valójában te nem megdugnád és eldobnád hanem szerelmeskednél vele. Legalábbis a te szemszögedből. Ha tényleg nem megy a csajjal, ha azóta tényleg össze vissza kavar, nagyon nem ajánlom mert nem lesz tőle jobb sőt.
2012. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez most durván hangzik de lehet tényleg olyan mocskos r!banc hogy azért kellesz neki mivel te tudod hogyan kell kielégíteni hiszen együtt voltatok. Közben meg lehet megunta a sok gyorstüzelő egyéjszakásat, de ettől még nem akar összejönni veled. A helyedben inkább megpróbálnám ezt kideríteni mármint hogy van e esélyed nála, ha egyértelműen nincs nem ajánlom ezt.
2012. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az egészben a legviccesebb hogy voltaképp én sose gondoltam jól szexel, szóval értitek :D... ezért állok értetlenül a dolgok előtt mert ha megkaphat csomó palit, miért pont velem akar?

Állítása szerint ha kapcsolatban lenne és szeretné a barátját nem feküdne le velem.

Meg azt mondta ha barátnőm lenne se zavarná, akkor is akarna engem.

2012. aug. 20. 16:21
 18/19 A kérdező kommentje:
konkrétan én nem csinálom jól, arra értettem az előző írást:)
2012. aug. 20. 16:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyugi! Lehet, hogy a többiek még nálad is bénábbak. :-)
2012. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!