Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szexelni akar velem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szexelni akar velem.

Figyelt kérdés

Szóval egy jó ideje az exemmel nem beszélgetünk, ha mégis akkor összekapunk és szétválás lesz a vége, tudniillik eléggé elk**vult egy lány lett.

És mostanában megint beszélünk, azt mondja nem szeret engem, de szeretne lefeküdni velem.

De én azon gondolkozom nem fogok vele lefeküdni, ha minél tovább húzom az agyát annál jobban megtanul értékelni engem, és nem azt fogja hinni csak úgy megkaphat.

Szerintetek ez jó ötlet? Mert ha úgy nézzük egy nő számára sokkal vonzóbb ha van akadály... Ti mit gondoltok erről?


21/F


2012. aug. 20. 00:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Húzd meg és rögtön szex után szó nélkül hagyd ott.
2012. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom hogy azt higyje egyet csettint én meg ugrok és szétpakolom...
2012. aug. 20. 01:03
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne dugd meg, mond neki hogy te már túlléptél rajta és nem kell neked. Lehet legalább észbekap és visszavesz az egoból arcból kicsit ha lekoppintod ha már akkora r!banc lett.
2012. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kapd el a párduct, lődd meg és tömd ki!
2012. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs ötletem mit tegyek, igazából simán megcsinálnám, de valahogy meg az van bennem hogy mennyi bré járhatott benne és elmegy a kedvem :D
2012. aug. 20. 01:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom, még szereted, mert normális férfi, hacsak nem szerelmes, nem gondolkodik ilyeneken. Azt ne higgye, hogy csak úgy megkaphat és társai, hát vazze...
2012. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

a dugás előtti szopatásnál gátlástalanul élvezz el,hogy hoppon maradjon.

aztán,mint aki jól végezte dolgát,távozz.

vagy mond azt,mikor háborog,hogy csak leugrasz a kocsiba gumiért és jössz is vissza.

aztán hazamész.

csináltam párszor,és még jobban akart a csaj.

2012. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg azért akar veled sexelni mert még érez irántad valamit ,lehet hogy csak azért mutatja magát akkor qrvának hogy így védekezzen hogy nem mutatja ki az érzelmeit..mondjuk ez tök gyerekes de én is beleestem ebbe a hibába még nagyon régen .ha elkurvult volna sz*rna a fejedre és nem könyörögne a f*szért. annyi pasit kapna egy éjszakára amennyit csak akar.GONDOLKODJ 24/L
2012. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen előző én is pont ezen gondolkoztam... igazság szerint még szeretem, de nem akarom hogy a vibrátora legyek :D
2012. aug. 20. 01:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Hogy én miért nem ismerek ilyen ri....okat? Ha kanos vagy, kotont fel, aztán toljad mint a lopott biciklit. De egyéb testrészeihez ne érj, nehogy elkapj valami a retektől:)
2012. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!