Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ettől?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondta,hogy egy párkapcsolatban egy idő után elmúlik a szerelem és szeretetté alakul.Én félek attól,hogy egyszer már nem leszek szerelmes a barátomba.Egy éve vagyunk együtt.Milyen amikor már nem vagy szerelmes?Utána is ugyanúgy csak vele akarsz maradni és senkit nem látsz magad körül rajta kívül vagy nem?Miben más az az érzés?
2012. aug. 17. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan félnek tőlük, köztük én is :) Azt jelenti, hogy még szereted. Vele akarsz maradni, megszokásból, és mert tiszteled, de a tudatalattidban nem, és ettől igenis látsz magad körül sok más pasit. Észre fogod venni, nyugi :)

21l

2012. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én bármire a földön megesküszöm hogy még mindig SZERELMES vagyok a páromba!!!! :) persze az évek folyamán voltak hullámvölgyek hogy azon elmélkedtem hogy szeretem e még egyáltalán (általában összeröffenések után jött rám), de egyszerűen mindig rájövök hogy Ő a tökéletes másik felem, aki nélkül nem tudnék élni! :)

5 éve vagyunk együtt...:)


L22

2012. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Elmúlik és vissza-vissza jön. Egy dolog, amikor elkötelezetlenül bámulsz a világba és egy másik, amikor gyereked van. A házasság kft (és nem betéti társaság :-) és nagyon boldog lehetsz ezer dolog miatt, amit együtt értek el, még akkor is, ha éppen nem dobban meg a szíved, ha a párod nyitja a zárat. Ha valami nagyon zavar a barátodban (a szaga, ahogy beszél, szívja az orrát stb.) az csak rosszabb lesz. Ha elfogadod szőröstül-bőröstül, akkor nincs mitől tartanod.
2012. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb kapcsolat is unalomba fordul egy idő után max. arra lehet dolgozni, hogy ez minél később következzen be.
2012. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már 3 éve együtt vagyok a barátommal. Nagyon szeretem. De a szerelem, az a bizonyos "rózsaszín köd" már elmúlt. És egyátalán nem érzem úgy hogy valaki mást kéne találnom, akibe újra szerelmes lehetek. Ő a párom és kész, vele fogom leélni az életem és nem érdekel, hogy erre mindenki csak azt mondja hogy, "kamasz szerelem, nem tart sokáig". Senki más nem érdekel, csak ő. És boldogok vagyunk így.

Ne félj attól hogy előbb utóbb elmúlik a szerelem. Attól még szeretni fogjátok egymást.

2012. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!