Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magamat rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magamat rajta?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 5 napja szakított velem a barátnőm, már 1 éve együtt voltunk, az utóbbi időben nem találkoztunk túl sokat és azt mondta hogy ez neki így nem jó. Nem csak miattam nem tudtunk találkozni, többnyire ő volt távol. A szakítás óta gyakran jön rám a sírógörcs, nem érdekel semmi, a barátaim próbáltak vígasztalni de nem igen érdekelt a magyarázatuk, 3 napja csak napi 1x ettem, akkor sem sokat, hányingerem is van és meg sem szólalok, csak "igen, oké, megyek" röviden tömören. Nagyon szerettem őt de neki elég volt ebből. Valami hangulatjavító zene, vagy film amit megnéztetek szakítás után? Könyv, esetleg valami módszer ahogy túltettétek magatokat rajta? Legvégső esetben valami gyógyszer? 22/F
2012. aug. 17. 10:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem raktam hozzá hogy alig alszom, éjszaka kb 2-3 órát alszom, a többit napközben, a városban akár a kocsiban is képes lennék elaludni.
2012. aug. 17. 10:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Jajaj...nem szabad elhagyni magad. Tudnod kell, sőt legyél benne biztos, hogy másnak is kellesz még az életben. A szakítás olyan, mint a gyász, ezt meg kell élni, de vigyázz magadra. Szeretsz olvasni? Márai: Az igazi..

Gyógyszert csak akkor, ha fogysz, és már nem alszol...

2012. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fizikai terhelés (sport, munka) aztán idővel új lány. Tudom, mondani könnyű - de ez van.
2012. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, majd a suli remélhetőleg elfeledteti velem egy idő után, úgy sem lesz időm. Szeretek olvasni, sokat olvasok, általában havi 2 könyv megvan (a 800-900 oldalas fajtákból)
2012. aug. 17. 10:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat ez sablon kozhely, tudom, de csak az ido segit:(

Engem pont vizsgaidoszakban hajitott telefonon a pasim, azert mert nem akartam meg lefekudni vele....Vizsgak utan jott a nyar, egesz nyaram odalett a jo hangulatomtol.

Aztan sulikezdessel osszeszedtem magam es meg az osszel talaltam magamnak part, akivel azota is egyutt vagyok (9 eve:D)

Fel a fejjel, jon a suli es ujult erovel vaghatsz bele a szerelembe!

Romantikus film, zene, konyv kizarva...csak is kalandregeny, vagy scifi..vagy ilyesmi stilusu film es regeny. Esetleg horror. Zene teren is keruld a csopogest.

Egyelore ne menj discoba, sok a lany, meg az olelkezo parok. Inkabb mozizz. Kezdj el gyurni, vagy egyeb sportot uzni, attol majd hulla faradt leszel es nem lesz erod gondolkodni. Esetleg kepezheted magad. Onalloan elkezdesz nyelvet tanulni, vagy valamilyen hangszeren jatszani.

Ha nincs is hozza kedved, eroszakold ra magadat, ha megkerdik a haverok, hogy mesz e sorozni, mondj igent, meg akkor is, ha nincs kedved. Az elso lepes ez. Eroszakkal megmozditod magadat.

Allj a tukor ele es beszeld meg magaddal. Kepes vagy ra, osszeszeded magad. Az elso lepes a legnehezebb. Ami a legfontosabb: Ne tolts orakat, napokat a szobadban punnyadva, legalabb az udvarra menj ki, ulj le a teraszra es ott olvass, ha mas nem.

2012. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Játssz a Slender nevű játékkal, garantáltan elfeledsz minden mást - legalábbis a játék idejére:D:D:D:D
2012. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor én szakítottam az első nagy szerelemmel, én is így voltam, én így éltem túl: első héten ittam a szobámban és alig ettem (ezt Te kihagyhatnád, hülyeség), utána elkezdtem ismerkedni és azóta folyamatosan van barátnőm, na persze az első 1-2 csaj az csak felejtésre lesz jó utánuk megtalálod a hozzád valót. Zene: nálam a rock jött be. Film: vígjáték horror. A gyógyszert felejtsd el, nagyon nagy hülyeség, mint nálam a pia kb. Járjál sokat társaságba, ismerkedj.
2012. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Slender-t már kivittem, az Amnesia-t is majdnem kipörgettem, a Dead Space 2-n is túl vagyok...játszottam jó sok játékkal az elmúlt 5 napban...
2012. aug. 17. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok című könyv?
2012. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!