Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tűzbe tennéd a kezedet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűzbe tennéd a kezedet a szerelmedért?

Figyelt kérdés
Írjatok kort, nemet is! :)(22/L)
2009. júl. 22. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Talán még meg is halnék érte.=) (15/L)
2009. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érte bmit:) 17/L
2009. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindent megtennék,hisz ő az életem:)16/L
2009. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem csak a kezemet:) 19-L :)
2009. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bármit megtennék érte! 18/F
2009. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Tűzbe tennéd a kezedet a szerelmedért?"

Ez egy nagyon jó kérdés! Azt hiszem az emberek többsége (amint látthattuk feljebb) egyböl igennek válaszol, de ha olyan helyzetbe kerülne hogy ezt végre is kellene hajtani azért megnézném hányan gondolják komolyan......!!!!!

Az Én saját véleményem az hogy nem...lehet hogy nem jol hangzik, de Én így gondolom. Szeretem a párom, meg teszek érte sok mindent, de annyira viszonzotnak nem érzem a kapcsolatomat, hogy meghaljak vagy tűzbe tegyem érte a kezemet! A szerelem egy nagyon tág fogalom....és sokan nincsenek tisztába a jelentésével......

22 L

2009. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én a barátnőmért tűzbe tettem a kezem :S

5 cigány el rabolta,egy oszlophoz kötötte körbe locsolták benzinnel majd meg gyújtották:S

súlyos égési sérülései voltak:s

én pont haza fele mentem már voltak ott segíteni és énis segítettem nem csak a kezem égett meg

de 2éve együtt vagyunk ez körülbelül 1éve és 2hónapja történt.

higgyétek el szörnyű volt:(

azóta is vannak ezzel kapcsolatba rossz álmaim

17/F

2009. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem mert még nincs szerelmem :|
2009. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy aki kapásból rávágja, hogy igen, az nem tenné meg. Én ezt igen is átgondoltam, hogy mire is adok választ. Én szeretem annyira a páromat, hogy igen, tűzbe tenném érte a kezem. Hihetetlen lelki kapcsolat van köztünk, és ez már akkor is megvolt, mikor még csak barátok voltunk. Azt, hogy meghalnék érte, azt csak azért nem vállalnám be, mert akkor ki hal meg a családtagjaimért? (hülyén hangzik, de nem ő az egyetlen akit szeretek, ezért nem.)
2009. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bocs a koromat meg a nememet lehagytam

19/L

2009. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!