Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 'ciki' ha 16 evesen meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'ciki' ha 16 evesen meg nem volt pasim es nem csokoloztam?

Figyelt kérdés

az

esetek tobbsegebe keson esik le az hogy a srac akart tolem valamit es

mire leesik addigra o talalt mast vagy nem erdeklem.ez miert van?:/


2012. aug. 16. 22:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem van lány barátom!:D

F19

2012. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hat en ezzel sajnos ugy vagyok h indul baratsagnak a srac elkezd nyomulni aztan akkor hagyom kicsit mert hat jo erezni azut egy lanynak h szepnek tartjak aztan megdumaljuk es a baratsagnak itt vege....jaaa es persze ra 2 honapra rajovok h 'basszus huly! voltam:/':DD
2012. aug. 16. 22:27
 13/19 anonim ***** válasza:
ahaa, oké ezt megjegyzem és ha ilyen van direkt várok 2 hónapot, persze neki természetesen fogok viselkedni, különben nem jönne rá hogy hülye volt és amikor rájön épp pont arra járok (:. DE nem nekem,,, össze kell jönnöm vele,, argghh
2012. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ez csak nalam van igy szerintem keson esik le altalaba minden..:DD volt h par nap kellett csak:D
2012. aug. 16. 22:32
 15/19 anonim ***** válasza:

Igazából ez csak a többi 16 éves körében gáz. Mondom én 21 évesen. Akkor körbe néz az ember, és arra gondol, hú, a többieknek már ez, meg ez megvolt, és én még sehol sem tartok, vagy néha éreztetik vele. De így 21 évesen egyre inkább kincsként tekint(ünk?) a 18-24 éves nőkre, akik mondjuk szűzek.

A pasi dolog egyáltalán nem gond, a csókolózás pedig végül is szintén nem. Úgyis lesz még alkalmad belejönni.

2012. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha magamat nézem nekem nem ciki, hogy 19 évesen még nem volt barátom. Csókolóztam már, de egyébként pont emiatt nem merek összejönni senkivel, mert szerintem még nem tudok csókolózni. Eddig még csak pulikban csókolóztam, de olyanokkal akiket ismerek és tetszenek.
2012. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Belépek a klubba. 16 vagyok, fiú és még nem: D
2012. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
16 leszek jövő májusban, tehát így 15 (és fél xP) évesen nekem sem volt még pasim, se első csók se semmi, néhány osztálytársam egyszer megkérdezte tőlem, hogy "Volt már pasid?" "Miért nincs pasid" Én meg erre nem tudok mit mondani. Nem vagyok az a bulizós típus, megvan a kis baráti társaságom, akikkel néha tartunk 1-1 csajos napot. Különben meg a korombéliek 90%-a már ez a "Fú de menő vagyok, mert cigizek és minden nap lemegyek bulizni és leiszom magam a sárga földik" Na ezekre én meg nem annyira bukom :)
2012. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hat en is igy vagyok vele nem bulizgatok:Degyebkent az elso csokkal ha ram hallgatsz varsz en mar megbantam..:/
2012. okt. 31. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!