Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 'ciki' ha 16 evesen meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'ciki' ha 16 evesen meg nem volt pasim es nem csokoloztam?

Figyelt kérdés

az

esetek tobbsegebe keson esik le az hogy a srac akart tolem valamit es

mire leesik addigra o talalt mast vagy nem erdeklem.ez miert van?:/


2012. aug. 16. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemgáz. Engem is többen akartak lesmárolni, igaz én észrevettem, de rájukhagyam. Szóval még énsem smároltam. xd

16/L

2012. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

egyik sem ciki...

idősebb fiú vagyok nálad kérdező...

egyszerű eddig nem sikerült, majd fog :)

2012. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
udv a klubbanxd:D
2012. aug. 16. 22:07
 4/19 A kérdező kommentje:
hat remelem koszi(:
2012. aug. 16. 22:07
 5/19 anonim ***** válasza:
beszállok a klubba :) 2es voltam :)
2012. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

nem nem az,és ne is foglalkozz ezzel.ez természetes dolog :)

Csak a 14 éves párocskák cikizik egymást ilyen hülyeséggel.

2012. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem ciki. De általában, aki fiú törődik veled, az akar valamit... vagy legalább nem lenne ellenére. Aranyszabály: aki kicsit sem tetszik, azzal nem is nagyon barátkozunk.


18/F

2012. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hat ezek szerint tenyleg nincs fiu lany baratsag..:/:)
2012. aug. 16. 22:15
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha később esett le, h a fiú akart tőled valamit, akkor talán még annyira nem is akarsz fiút, vagy csak még nem éreztél rá az apró jelekre. Ha valakinek igazán kelleni fogsz, akkor észre fogod venni :) Ha meg neked fog valaki nagyon megtetszeni, akkor ne félj kezdeményezni (rámosolyogni, köszönni, stb.)

A pasizás nem korfüggő. Én is 16 elmúltam, mikor az első barátommal megismerkedtem.

Majd lesz, ne aggódj :)


19/L

2012. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hááát én vitatnám. Mert először én is belépek a klubba, csak én f vagyok. Másodszor meg van egy lány barátom, igaz egy olyan aki tetszik, éés ha nem jönne össze én még szeretném mint barát. PERSZE az más kérdés hogy belehalnék, de háát na attól még barátság^.
2012. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!