Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményt kérek! Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt kérek! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Először is szeretném "kikötni" hogy nem kérek bunkó, idióta kommentekből, gyerekes hozzászólásokból. Köszi :)

Nos, van egy fiú, 19 éves, most fog a sulimba jönni, 2 évig fogunk egy iskolába járni. Egy bárban ismerkedtünk meg, közös baráti társaság alapján. Meséltek róla egy-két dolgot, régebbi barátnőjét ütötte, nem tudom hogy miért. Nagyon kedvesnek ítéltem meg eddig, sokat viccelődünk, nemrég elkísért a sulimba is. Bár sokan mondtak róla rossz véleményt, de eddig egész normálisnak ítéltem meg. Most lesz megtartva a szülinapom, és eddig úgy vettem észre hogy bejövök neki :) Mikor először találkoztunk, viccből kijelentette a barátnőmnek h engem majd ágyba akar vinni :) De egyébként ezt minden lánnyal elsüti. Nem biztos h ha arról lenne szó, összejönnék vele, de egyre inkább kezd vonzani, mint férfi :) Szerintetek maflaság lenne összejönni vele, ha egy a törzshelyünk, és egy suliba fogunk járni? Egyáltalán, ebben a korban ha a lány fiatalabb, mennyi lenne a min. kor, amíg nem ítélnétek el a kapcsolatot?


2012. aug. 16. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy butaság lenne. Először: verte a barátnőjét? Azért mert most kedves veled (ágyba akar vinni), és ha össze is jönnétek, nem bánna veled ugyanúgy? Mert lehetséges. Szerintem a volt barátnőjével sem úgy jöttek össze, hogy már a randikon egy nagy pofonnal köszönt el a csajtól..ha ilyesmit hallottál, akkor már most ne érdeklődj. Csak jó tanács.
2012. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Meséltek róla egy-két dolgot, régebbi barátnőjét ütötte"


ezek után nagyívben elkerülném


"viccből kijelentette a barátnőmnek h engem majd ágyba akar vinni :)"


gondolom erőszakkal :) melegen ajánlom ne akard őt

2012. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán, ebben a korban ha a lány fiatalabb, mennyi lenne a min. kor, amíg nem ítélnétek el a kapcsolatot?
2012. aug. 16. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
16, de inkább 17. Az adott helyzetben viszont nagyon nem javaslom neked.
2012. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem 15 éves kortól


de hidd el nem a korkülönbség miatt lennél elítélve...

2012. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te MIRŐL beszélsz?? Megütötte a barátnőjét taknyos 19 évesen, és ezek után azt fontolgatod, hogy járjatok-e? Remélem nem gondolod komolyan!

Természetes, hogy normálisan beszél veled, hiszen ha úgy ment volna oda hozzád, hogy leken egy sallert esélye sem lenne - ahogy te fogalmaztál - ágyba vinni téged. Volt barátnőmnek utánam volt egy kapcsolata, fél évig tartott. Azért lett vége, mert a srác megütötte őt. Látod, itt fél év kellett, hogy a pasi annyira elengedje magát egy kapcsolatban, hogy megmutassa igazi énjét. Ennél a srácnál vajon mennyi idő múlva következik ez be?

Gondolkodj kérlek, hidd el csak neked akarok jót. Annyi normális srác van a világon, biztosan a te környezetedben is. Nézz szét, vagy csak járj nyitottabb szemmel:)

2012. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, próbálok keresni valait aki fiatalabb, és nincs róla negatív vélemény, és nekem is tetszik :) mindenkinek ment a zöld! (Y)
2012. aug. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!