Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor ker szunetet egy lany a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ker szunetet egy lany a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo fiu baratom es az esete elgondolkodtatott. Nagyon maga alatt van mostanaban, mert a lany akivel par honapja egyutt van, ideiglenes szunetet kert.

Mivel lany vagyok, szerintem ez nem igazan jelent jot, negyfele lehetoseg jutott eszembe, de kivancsi lennek masok velemenyere is.

1. Tesztelte a pasit, hogy mennyire teper utana. Bar ez nekem mar nem hangzik tulsagosan szerelemnek.

2. Sokat veszekedtek, es a lany tenyleg szeretne egyedul lenni. Ez meg azt jelenti alt. , hogy azon gondolkodik, hogy erdemes-e egyaltalan ezt a kapcsolatot fenntartani.

3. Valojaban nincs batorsaga bevallani, hogy reszerol vege a dolognak.

4. Szabad akar lenni, hogyha talalkozik valaki massal, (vagy mar talalkozott is valakivel), de meg akarja tartani ezt a pasit is, hatha nem jon ossze a masikkal.)


Mit gondoltok? Egyeb otlet?


2012. aug. 16. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésre válaszolok: amikor ki kell mennie pisilni.
2012. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha mar elege van a helyesirasodbol...
2012. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csakis a 4. Furcsa, hogy ezt egy lány kérdezi. A másik 3 eset nem kapcsolat
2012. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az illető miért kérte a szünetet, de azt gondolom (tapasztalataim alapján), hogy ha egy kapcsolatban egyáltalán felmerül a szünet (pláne pár hónap után), akkor annak nincs sok értelme. Én a pasi helyében befejezném.
2012. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én akkor kérnék szünetet, ha már sejteném, hogy a kapcsolatnak nincs jövője, de ezt nem mertném egyértelműen megmondani (mert sajnálnám a srácot), vagy ha ki akarnám próbálni, hogy hiányzik-e az illető. Utóbbit is szakítási szándékkal. Szóval jót nem jelent.
2012. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy azért, hogy kiélhesse magát, és mivel épp "szünetet" tartottak, nem számít megcsalásnak...majd miután elég pasit kipróbált, talán visszamegy a barátjához megállapodni:)



(Tapasztalatból mondom, egyik barátnőm akarta ezt csinálni...de végül úgy döntött, inkább csak megcsalja:) undorító:) )

2012. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2012. aug. 16. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és volt már, hogy szünetet kértem a kapcsolatban. Nálam az dominált, hogy nem igazán tudtam eldönteni, mit is akarok, és ha nem beszélünk, nem találkozunk, úgy tisztább fejjel tudom átgondolni, hiszen ha átjön, puszilgat, szeretget, akkor előjönnek a jó dolgok, és hajlamos vagyok a rossz dolgokról megfeledkezni.


De mi megbeszéltük ez időre is, hogy hűségesek leszünk egymáshoz, a szünet nem arról szól, hogy félremehessünk, hanem, hogy gondolkodhassunk. Legalábbis nálunk. Kb 2 napot bírtunk, az együtt maradás mellett döntöttünk. Nem bántuk meg azóta se :) 22/L

2012. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!