Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire jön elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jön elő belőletek a tigrisösztön, ha megláttok egy lányt, amint erősen nyomul a pasitokra? Mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
csajbunyó
2012. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb annyira mint amikor a pasi látja meg,ha egy másik pasi hajt rá
2012. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon kedvesen, mosolygósan tudom elküldeni az illetőt az anyjába, kb. úgy, hogy már várja, hogy mehessen.
2012. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig 2 fogtörés volt a maximum...azóta valahogy elkerülik a csajok az aktuális barátomat :)
2012. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

nálunk egyszer volt olyan, hogy voltunk egy szórakozó helyen és én elmentem wc-re...mikor mentem vissza az asztalunkhoz láttam hogy a párom ott áll és egy csaj adja neki az "üdvözlő" puszit és ott vihog mellé...hozzá teszem én nagyon utálom a csajt, a párom meg jó formán nem is ismeri (Ő is csak kamillázott...) na akkor oda mentem beálltam a csaj seggébe és hátulról beleüvöltöttem a fülébe (a hangos zene miatt persze ;) ) hogy valami gond van??? az meg csak nézett rám mint borjú az új kapura és elment...nagyon felhúzott hogy mit képzel magáról...főleg hogy mindenki tudja hogy szereti a foglalt pasikat...úgy hogy neki is van "párja"...


ha nem ment volna el, akkor lehet hogy erélyesebb lettem volna....;)


N22

2012. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én elég szánalmasnak tartom a "lánybunyókat".....talán a fiúnak kéne azt mondani az adott illetőnek h van barátnőm szevasz....aki ezt nem tudja megtenni azért minek kiállni...1 lány védje meg??...
2012. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(:

Én rábízom a döntést a férjemre.

Nem hiszem, hogy nekem kell odaállnom és közbeavatkoznom, mert ha már közbe kéne avatkoznom ott gáz van...

2012. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett még ezt megtapasztalnom, mert ha vki odamenne a barátomhoz ő elküldené. De ha mégsem akkor miután elintéztem a csajt, ő is megkapná a magáét, persze csak veszekedés szintjén.
2012. aug. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!