Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megláttok egy szép lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megláttok egy szép lányt?

Figyelt kérdés
Olyankor elgondolkodtok már azon, hogy sohasem lesz olyan barátnőd, de még hasonlóan szép sem?
2011. júl. 20. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
öszejön az manjd neked is csak ne kérdezz hülyeségeket..:D
2011. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállás mellett biztos. Inkább indulj el csajozni, ne játszd itt a puhap-öcst.
2011. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Smartguy86 ***** válasza:

Aki egyből ezen kezd el gondolkozni, annak nem is lesz soha...


Ez olyan, mint aki azon gondolkozik, ha meglát egy gazdag embert a TV-ben, hogy neki sose lesz annyi pénze... Naná, hogy nem lesz... Így miért lenne?

2011. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Dehogy jön össze. Ha eddig nem volt semmi, akkor ezután sem lesz. Csak elszomorít, hogy ha meglátok egy csinos lányt, akkor egyből arra gondolok, hogy nekem sose lesz ilyen barátnőm. :(
2011. júl. 20. 14:10
 5/24 anonim ***** válasza:

De teszel ellene valamit? Nem hiszem, hogy túl nagy feladat találni egy szép lányt, csak hát ez az önsajnáltatós nekem sose lesz ilyen ... típus se csúnyáknak se szépeknek nem jön be.

Ja és ha tényleg valami extra szép lányra gondolsz akkor azért némi önkritikával nézz végig magadon és ha te feltűnőern nem vagy szép akkor azért változtass magadon egy kicsit, meg persze ne a leggyönyörűbb nőkről álmodozz mert mindig kisebbségi komplexusod lenne mellette. (meg persze ahogy te is inkább szép lányt akarsz, a lányoknak is fontos a külső)

a lényeg: főleg a saját kategóriádban keresgélj, ha ez mégse jó így, akkor pedig legalább erről a negatív hozzáállásról szokj le! Nagyon sok nőt nem is a külső érdekel első sorban, hanem a viselkedésed, stílusod, kisugárzásod... stb....

2011. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És azt ki dönti el, hogy milyen kategóriába tartozom?
2011. júl. 20. 14:33
 7/24 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Kérdező, neked nem sok jutott a fejedbe rakománynak :DD


"Ha eddig nem volt, akkor ezután se lesz" :DDD


ÖCsééém...

Ha eddig nem esett az eső, akkor most már nem is fog

Ha eddig nem tört ki a vulkán, akkor már nem is fog

Ha eddig nem voltál fáradt, akkor már nem is leszel


Na persze...

2011. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ezt azért mindenki érzi magáról, bár szerintem te nagyban alábecsülöd magad, és biztos rosszabbnak gondolod magad, mint amilyen vagy, viszont addig nem lennél jó párja egy önbizalommal teli lánynak. Előbb ezen kell változtatnod, aztán szabad a pálya :)
2011. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Amúgy nem vagyok ilyen, mert nem szoktam szomorkodni meg befordulni, csak az oldal anonimitása miatt engedtem meg magamnak ezt a stílust.

Attól függetlenül belül tudom, hogy senkinek nem kellenék.

2011. júl. 20. 14:52
 10/24 Smartguy86 ***** válasza:

Amíg ezt hiszed magadról, addig szerinted hány embernek fogsz kelleni? Ha még magad szerint is haszontalan vagy, akkor ki fogja azt mondani, hogy nem vagy az???


Legyen már eszed, fiam!

2011. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!