Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megláttok egy szép lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megláttok egy szép lányt?

Figyelt kérdés
Olyankor elgondolkodtok már azon, hogy sohasem lesz olyan barátnőd, de még hasonlóan szép sem?
2011. júl. 20. 14:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Most nem az a fontos, hogy én mit gondolok magamról, mert az úgysincs rám írva. Egyszerűen realista vagyok.
2011. júl. 20. 14:54
 12/24 anonim ***** válasza:
de most komolyan: elvárod másoktól hgy szeressenek, ha te sem becsülöd magadat??? túl sokat kérsz tőlük. először magadat tanuld meg becsülni. légy optimistább, lásd színesebben a világot. ébredj fel az álomvilágból, ember!!!
2011. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem is gondolnád, hogy mennyire rád lehet írva! Nem tudhatod! Sok ember megérzi az ilyesmit! Meg ez a gondolkodás kihatással van rád teljesen, hogy mersze e próbálkozni.. stb, nem?
2011. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Én magamat rohadt jóarcnak tartom, ezenkívül okosnak és jó ízlésűnek. Csak a tapasztalataim sugallják azt, hogy ez mégsem így van.

Barátaim sem lennének szerintem, ha egy kibírhatatlan segg@rc lennék.

2011. júl. 20. 14:58
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor viszont mi a probléma, elvileg egy csomó lánynak kéne, hogy tetsszél, lehet így is van! ;)
2011. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Smartguy86 ***** válasza:

Nincs rád írva :D:D:D Hát öregem... Dehogynincs! Minden mozdulatod, minden mondatod, minden megnyílvánulásod sugallja azt ami benned van. De mi lenne jobb bizonyíték rá, mint hogy nincs barátnőd.


Vannak haverjaid? És ők kiegyensúlyozott emberek, vagy ugyanolyan lelki roncsok, mint te? Na ezt hogy magyarázod?

2011. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem veszem észre, hogy csomó lánynak tetszem?
2011. júl. 20. 15:00
 18/24 anonim ***** válasza:
Határozottan kell fellépni és akkor megvan :D
2011. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A semmiből soha nem lesz semmi, ez holt biztos.

Ha nem mész oda lányokhoz ismerkedni, beszélgetni, ha nem kezdeményezel, csak egy nullának gondolod magad, akinek úgysem lesz "szép" barátnője, akkor tényleg nem is lesz.


Valamit tenni is kellene értene, és ez a tett nem a felesleges önsajnáltatás.


Egyébként pedig ha oda állsz a tükör elé, saját magad is megállapítod könnyen, mennyire vagy vonzó. Ha te egy átlagos külsejű srác vagy, hiába akarsz nagyon szép lányt. Az emberek általában magukhoz hasonló vonzerejű társat keresnek.


Amúgy hány éves vagy?


Mert az önmagában, hogy egy lány "nagyon szép", nem garantálja ám azt is automatikusan, hogy nagyon boldog is lennél vele.

2011. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
eccsém, 1 éve még énis így gondolkoztam... de azóta már van csajom, és szebb, mint akiket eddig láttam. :P
2011. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!