Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit csináltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit csináltok ha megláttok az egy szép lányt/lányok mit csináltok ha odamegy hozzátok valaki "ismeretlen"?

Figyelt kérdés

Szoval mit csináltok, ha megláttok egy szép lányt épp nincs barátnőtök... odamentek beszélgetni ha nem ismeritek ? Ha igen milyen szöveggel? Lányok, ti mit szólnátok ehhez ha épp nincs barátotok, vagy ha épp van, akkor mennyire durván koptatjátok le őket? Ebben a csajozós témában az a baj, én nem igen vagyok otthon :( Nem volt barátnőm .... Szoval valami segítséget szeretnék, Akár storykat is írhattok, lányok veletek hogy történtek ezek a dolgok stb, csak segítsetek please Tudom főiskolán könnyű lenne, de már akinek, nekem mivel még nem igen volt barátnőm, ezért az önbizalmam eléggé kicsi hogy úgy mondjam.Pedig egyébként úgy veszem észre, hogy csak nem nézek ki olyan rosszul, ha meg megnéznek a lányok(csak az a baj, hogy ezt is mindig próbálom arra fogni, hogy biztos a mögöttem ülőt stírölik, akkor is ha nem ül mögöttem senki:S)

21F


2010. szept. 27. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
engem mindegyik fiu észrevesz és olyan gyökerek hogy egyik se mer odajönni hozzám.még ha egyedül is van.ennyit a FÉRFIAKRÓL.föh
2010. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
68%
mert csúnya vagy
2010. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

engem hétvégén állítottak meg az utcán (pár srác), hogy menjek velük vacsorázni! nagyon meglepődtem, szimpatikusak voltak, mert nem minden nap állítják így meg az embert. (álltam a zebránál, erre odaállt az egyik mellém és tök közömbösen, hogy rám sem nézett, megkérdezte, hogy nem vagyok-e éhes? utána ott erősködött, hogy üljek be velük valahova) szóval nagyon jól esett, ha nem lett volna találkozóm, még el is mentem volna velük. ilyet még! :)


16L

2010. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén tisztelem azokat a pasikat, akik oda mernek menni egy csajhoz!Én nem szeretem a tutyi-mutyi pasikat!Legyen már annyira férfi,hogy oda mer jönni és nem csak bámul vagy odaküldi hozzám a haverját!Bár igaz,hogy sokszor szar a szöveg, mert a "nagyon szép vagy, nagyon csinos vagy" eléggé elcsépelt dolog....
2010. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most írtam 2 hozzászólást és talán jobban ideillik, mint oda...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


06:15-ös és 06:16-os hozzászólás az enyém.


Egyébként az már rossz, ha előre ki akarod találni, hogy milyen szöveggel menj oda valakihez. Inkább húzd ki magad és különben is az számít, hogy milyen stílusban mondod, bármit is mondasz. És hogy mivel mész oda, az az első fél percben teljesen lényegtelen is, de azért ne valami szarsággal, hanem valami helyzethez illő, de mégis frappáns valamivel. Ha pedig elsőre vagy annyira szimpatikus (tehát kb. képes voltál normálisan megszólítani valakit), akkor 1 perc után már félig nyert az ügy, ha megtalálod a közös hangot és nem vagy szerencsétlen hülye.


Ne legyél olyan anyámasszony katonája, hanem egyél egy Snikers-t!

2010. szept. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!