Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Minden lány esetén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Minden lány esetén, akit megláttok, átfut az agyatokon, hogy jó nő, vagy csúnyácska? Kéne nektek, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
igen
2011. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen :D
2011. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért nem, szó szerint nem. Ha Budapesten az utcán többször végigmész egy nap, több ezer lány jön szembe, vagy éppen háttal, de mindegyiket nincsen alkalmam megnézni.


Egyébként, ez inkább úgy van, hogy akit vonzónak találaok, azzal tudat alatt elképzelem azt, hogy milyen lenne együtt, akit meg nem, azzal nem.

2011. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan esetre gondoltam, hogy rohanok, Pesten a metróra stb..., hanem egy délután sétálgatok a parkban, vagy valami nyugis helyen, jön velem szemben néhány pasi, akkor jól megnéznek, valyon mit gondolnak rólam?:P
2011. ápr. 23. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Akit első pillantásra vonzónak találok, azt megnézem jobban is. Akit meg nem, afölött simán átfut a tekintetem.
2011. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem egészen vágtátok le a kérdést. Azt írtátok, hogy aki nem jön be, afölött átsiklatok. Vagyis őt is meg kellett hogy nézzétek, az ő esetében is végigfutott a fejetekben a "mi lenne ha", máskülönben nem tudnátok azt mondani, hogy nem jön be. Ahhoz, hogy valaki "ne jöjjön be", először vele is el kell képzelni.


Kérdésre a válasz: igen.

2011. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Aki nagyon nőietlenül néz ki (pl. nagyon rövid haj, férfias öltözködés), arra ha ránézek, eszembe se jut h nő. Ez sztem még rosszabb, mintha az jutna eszembe, h csúnyácska.
2011. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen kb mindenkinél, de szerintem a lányok is így vannak a fiúkkal.
2011. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen.
2011. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen!


Még is mi más futna át az agyunkban??


Ez szerintem teljesen természetes!

2011. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!