Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy nőt visszahód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nőt visszahódítani, ha már nem szeret úgy?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet egy nőt visszahódítani,ha már nem szeret úgy?

Jelenleg nem vagyunk együtt,mi módon tudnám elérni hogy visszajöjjön hozzám és kaparjon utánam.Lényegében a én sok mindenben korlátoztam és elege lett ebből és most ezek utánn nem tudom hogyan tudnám visszaszerezni.



#esély #belém tud még szeretni
2012. aug. 13. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
pénzel
2012. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs veszve minden, akkor romantikával, udvarlással, azzal, hogy megmutatod neki, mennyit jelent neked, azzal, ha igyekszel!! Szerenád, virág, akár egy "baráti" érdeklődés, hívd fel olykor, csak azért, hogy tudd hogy van... össze fogod zavarni (jó értelemben).
2012. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
sehogy kedvesem, karma strikes back
2012. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valami megoldás csak van :(
2012. aug. 13. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Nehogy megpróbáld!!! semmi értem nincs ujra össze jönni én kb 2 hete szakítottam, én dobtam ki aztán elkezdett könyörögni, én meg vissza akartam fogadni , magyarul én nyaltam be neki (mondjunk csak azért mert hiányzott a szex vele nagyon) és mi lett az eredménye? kért 1 hét szünetet.

De 3 nap múlva már egy egy gyerekes család apával jött össze. És most azt hangoztatja folyton ,hogy ő mennyire boldog meg neki ez a tökéletes kapcsolat ami most van neki...én meg csak idegeskedek ...folyton a terembe vagyok, hogy le tudjam vezetni az idegességemet mert ,ha nem tudnám már szét vertem volna azt a csajt (amit régen meg is tettem) meg a faszit is...inkább hagyd az egészet, ezután csak magadat aláznád úgy ahogyan én is megtettem.

Ha össze is jönnétek megint nem lenne max 1-2 hét a kapcsolat (aminek egyszer vége van az már nem lesz ugyan olyan). 19/f

2012. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Van egy exem, akivel már 4,5 éve nem vagyunk együtt. Ő is túl sok mindent korlátozott nekem. Mai napig nem tudja megérteni, hogy nekem elegem lett belőle. Lett egy másik párom, született egy gyerekünk. Ő egyfolytában ver. Az ex már többször vissza akart hódítani, de annyira undorodok a viselkedései miatt tőle, hogy inkább maradok itt, mint hogy még egyszer átéljem amit régen vele.
2012. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Gondolkodj el rajta,miben korlátoztad és miért.Vajon, ha újra összejönnétek,nem esne-e nehezedre ugyancsak nem korlátozni őt,részt venni a programjaiban,szokásaiban.Azon is gondolkodj el, hogy összeilletek-e,hogy neked nem jelentene gondot úgy élni, ahogy ő,hogy ne korlátozd.

Szerintem, ha két ember összeillik, nem korlátozzák egymást, mert ezek a dolgok maguktól mennek,mert hasonlóak a tulajdonságaik.

S még egy kérdés, ha nem illetek össze,mert ugye írtad korlátozod,akkor miért akarod visszakapni?

Szeretni lehet barátként is.

2012. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de nekem ő nem barátként kell és képes lennék érte elviselni bármit csak jöjjön vissza,többet nem csinálnák semmi ilyet.szeretem túlságosan is,megtenném érte.Sokan azt írták hogy várjak amíg ő jelentkezik dehát ahogy telik az idő úgy egyre kevésbé van esélyem nem ?
2012. aug. 13. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te keresed akkor csak megfog unni...nem érdemes:D inkább tedd magad túl rajta, hidd el semmi értem nincs újra össze jönni vele főleg, ha ő mondta, hogy vége.

Ha egy nő mondja akkor tényleg nem is akarja folytatni.

Az én exemnek is megvan most mindene, boldog, mert az a csicska mellett azt csinál amit akar. De kérdés meddig?:)

Majd, ha gyere születik tőle? utánna meg mivan? :D én azt várom amikor rájön, hogy mekkora egy éretlen szuka 25 évessen. És te meg jobban jársz, ha békén hagyod, hidd el többet érsz el vele mint bármivel...ne legyél már ekkora nyálgép.

2012. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a te érdekedbe mondom nehagyd, hogy megalázzon egy nő.
2012. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!