Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalmatlanná tesz valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlanná tesz valakit a távolság egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
elég gyakran előfordul a legjobb kapcsolatokban is.
2012. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van akit igen, van akit nem.
2012. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kleo25 ***** válasza:
Általában igen, mert szerintem nincs olyan ember aki ne lenne féltékeny a párjára, nem azt mondom hogy nagyon, én sem vagyok az,de megfordul a fejemben és hogyha megteszi?
2012. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nem, én bízom a páromban 100%-osan. Persze egy bulizós, nagymenő pasiban nem bíznék... de olyannak nem is kezdenék, épp ezért.
2012. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban vagyok, és eleinte bizalmatlan voltam, de ez elmúlt, mert rájöttem, hogy ha igazán szeret a barátnőm, akkor sosem csal meg. És szerintem igazán szeret. :)
2012. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha igazan szeretitek egymast evekig is tavol lehettek efgymastol szerintem.
2012. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!