Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban sokat számít a távolság?

Figyelt kérdés
(olyan 60-70 km)
2011. márc. 6. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem láthatod minden nap és az sz*r.
2011. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első mindent összefoglalt, egyetértek vele.
2011. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég sokat.

Így ment tönkre a legutóbbi kapcsolatom.

Köztünk össze vissza 1 óra autóút állt.

Tömegközlekedéssel mondjuk 2.

A távolságból eredő apróságok csak gyűltek gyűltek és már nem lehetett megfordítani.

Azóta is szeretem... :(

2011. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen,számít..sokat..de eza 60-70 még nem vészes..
2011. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha azt szeretnénk, akkor számítani fog. Az biztos, hogy próbára teszi a kapcsolatot, kitartás, bizalom terén mindenképp. Meg kell próbálni, ha nem azon meditáltok, hogy de messze lakunk egymástól, akkor működhet. Rajtatok áll, hogy mennyire vagytok kitartóak, és mennyire bíztok a másikban.
2011. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köztünk 150 km van jelenleg. Viszont laktunk már egy városban is 2 évig együtt voltunk úgy, aztán egyetem miatt elkerültünk egymástól. Nekünk működik, már csak másfél év van hátra:)
2011. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi pénzetek és időtök van. Ha tudtok állandóan egymáshoz utazgatni, akkor nyilván nem olyan vészes. Nekem például heti egy alkalom oda-vissza is anyagi katasztrófa lenne ekkora távolság mellett.
2011. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 40-45 perc kocsival elmenni barátnőmhöz, értelemszerűen ugyanennyi vissza is. Miatta megéri, nagyon is. Persze jobb lenne, ha közelebb lakna, de ha már Ő maga tökéletes, ennyi "hiba" belefér. :)


21f

2011. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!