Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondja, hogy nem tudunk újat mutatni egymásnak. Ezt lehet orvosolni?

Figyelt kérdés
Mi az amivel én tudnék neki újat mutatni?4 éve vagyunk együtt...megszokottá vált már az egész,de szeretem őt.Szakítás kilőve!Kérlek titeket,adjatok néhány jó ötletet,hogy mivel dobhatnám fel a kapcsolatunkat.Mi az az új?
2009. júl. 21. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ehhez tudni kéne, hogy nálatok mit jelent a régi.

Számtalan dolog van amivel fel lehet dobni a szexuális életet, de nektek kell tudni, hogy mire vágytok. Beszéljétek meg.

2009. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én pl. azt is megkérdezném a barátomtól,hogy miért kellene újat mutatni egymásnak? Gondolod,hogy akik 20-30 éve együtt vannak,azok is 4 évenként újítanak?Amúgy a kapcsolatotok egyéb téren jó,vagy csak a szex tart össze benneteket? Ezeket mind beszéljétek meg.
2009. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én pl nem is a szexről beszélek.csak mivel lehetnének vidámabbak az eltöltött percek?
2009. júl. 21. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy fiú azzal jön, hogy nem tudtok újat mutatni egymásnak, az már az elhidegülés felé vezet, mert ellaposodott a kapcsolat. Lehet, hogy Te szereted, de nem biztos, hogy Ő is maximálisan így érez. Csak még nem tudja megmondani Neked. Mindenképpen üljetek le beszélgetni, ha Bp-en éltek, akkor pl. menjetek ki a Margitszigetre, az program is egyben és beszéljétek át, hogy miért érzi ezt. Kérd meg, legyen őszinte hozzád. Ha unatkoztok egymás mellett, azt én semmiképpen nem tartanám jó előjelnek. De az kell, hogy ne csak Te törd a fejedet, hanem Ő is tegyen a kapcsolatért, hogy jobb legyen, már amennyiben akar tenni.
2009. júl. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi is hasonló helyzetbe vagyunk/voltunk.már 5 és fél éve együtt vagyunk.nagyon jol,sőt felhőtlenül megvagyunk és voltunk,csak hát néha monotonnak hat az egész,gondolok itt a kapcsolatunk bármely mozzanatára.mi a szexben tettünk,teszünk újításokat.sokat beszélgetünk hogy mi az amit megcsinálnánk,kiprobálnánk,és ezek a beszélgetések rendesen feldobják a napot,nem csak a beszélgetés és az utána köv időre gondolok,hanem az egész napra.

ha nem a szexben ujitatok akkor járjatok el valahova.nem kell egyből,vacsira meg bulira gondolni.egy esti séta már csodákra képes.beszéljétek meg a napot közben,figyeljetek oda egymásra.

remélem tudtam seiteni valamit.

egy kismama

2009. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat: most az a fontos, hogy új legyen, vagy az, hogy jó legyen? Én a jónak az állandóságát nem bánom, és valószínűleg így gondolják a 20 éve szerelmesen együtt levő (mert hogy van ilyen!) házaspárok is.
2009. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, egyrészt valószínűleg nekem ez még azért elképzelhetetlen, mert ennyit időt még nem töltöttem soha egy valakivel.

Másrészt, vannak olyan dolgok, amiket szerettek... amik a ti dolgaitok, játékaitok... és azok örökké megmaradnak. Azokat mindig szeretitek, és mindig jó lesz. Próbáljátok ezeket az emlékeket, vagy vicceket felidézni.

Esetleg töltsetek néhány napot külön egymástól, hogy utána annál jobban hiányozzon...

A szex terén is lehet újítani egy csomót, biztos van még olyan, amit nem próbáltatok ki! (bár, incselkedés, jelmezesdi, sötét, vagy épp különös helyeken...)


Szerintem, ha ti ketten tényleg összeilletek, akkor nem kéne hogy megunjátok egymást.

2009. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!