Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Kisebb esztétikai hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Kisebb esztétikai hiba miatt még randiznátok valakivel?

Figyelt kérdés
Táltosnak születtem (6 lábujj), amit azóta rendbehoztak, de közel sem tökéletes, látszik a 12 operáció lenyomata, és egy-két dolgot nélkülöznbenm kell az életben (tánc, futás, egyebek). Ezt leszámítva normális életet élek. "Bezavar" az, hogy az egyik lábfejem nem olyan formás, vagy ezt el tudnátok nézni? Hogy fogadnátok, ha néhány randi után szembesítenének ezzel?
2009. júl. 20. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmi probléma nincs ezzel. Engem nem zavarna mindenki úgy születik ahogy, és ezt így kell elfogadni. :)
2009. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
megiejdnék de ettől számomra ugyanaz vagy akit megismertem tehát nem baj .Mondjuk ha a pasi lábfétista akkor már máshogy alakul.
2009. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem gond.
2009. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen szívesen randiznék,mert a lánnyal randizok akinek az összes hibája és erénye teszi őt egy egészé!Az a srác aki ez miatt nem randizna veled (ha ezen kívül bejössz neki)akkor egy vadbarom és meg sem érdemel egy normális kapcsolatot.Jegyezd meg jól sem te sem más fogyatékkal élő ember nem kevesebb semmivel sem a nagy átlagtól!
2009. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én mindig hat lábujjra vágytam..szerintem ez érdekes.
2009. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neki meg 2 farka van :o naés?
2009. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó, ne szégyelld legyél rá büszke. Különleges és ritka dolog. :)

Ráadásul a lábon nem is annyira feltűnő dolog. Futni meg lehet egyedül is ha sportmániás srácot fogsz ki... táncolni meg szerintem a legtöbb pasi amúgy se szeret. Én mondjuk szeretek, de nem a tánc miatt, csak mutogatom magam :DD


Szóval szerintem kár aggódnod, nincs ezzel gond. Azt tanácsolnám, hogy az elején, amikor már érzed, hogy kötődik hozzád a srác mondd el neki. Szerintem segít, ha elmagyarázod mi ez és hogy mivel jár stb. Hogy megértse és ne ijedjen meg tőle.


Ha esetleg mégis egy bunkót fogsz ki ne vedd magadra, őszintén mondom engem nem zavarna az ilyesmi attól még ugyanúgy szeretnélek. És ezzel sokan vannak így. És csak ez az ami számít.

2009. júl. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jól esik, amiket írtok:)
2009. júl. 22. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem se jelentene semmit, még akkor se, ha első randi előtt tudnám meg, attól még ugyanúgy randiznék veled. Egy, nem látszik, kettő, nem nevezhető fogyatékosságnak se, ami akármiben akadályozná a normális kapcsolat megélését. Mindenkinek vannak testi hibái,kinek itt, kinek ott.
2009. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!