Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátként közelít felém?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban,aki néha bunkó velem néha meg viccelődik.Elég sokszor rám ír facebookon,de nem használ hangulatjeleket,meg folyton nekem kell felraknom kérdéseket.És csak annyit szokott válaszolni,hogy igen vagy nem esetleg még annyit,hogy ''haha''.Tehát sosem tűnik túl lelkesnek és szinte úgy érzem,hogy idegesítem.De akkor minek ír mindig rám?

14/L


2012. aug. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak baráti szerintem a közeledése.

Mondjuk hangulatjeleket én sem használok utálom őket.:)

2012. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom unatkozik... de csak barát sztem...
2012. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csak besz@ri, nem meri felvállalni, hogy szeret. Egy barát poénból nem bunkózik, ráadásul fiú és lány között nincs igaz barátság, az egyik mindig többet akar.
2012. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első, enyhe paradoxont érzek... :D


Kérdező, hagyd a gyereket a fenébe. Ha akar valamit, tegyen érte.

2012. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!