Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a jelenlegi pasim szeressen, barátságbol sex kapcsolatznk lett, de szerintem ez már több, ha felhozom a témát akkor kiakad és azt mondja nem, csak barátként néz rám, de szüksége van rám, nem értem miért tagadja?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 20:19
 1/4 ASOT ***** válasza:

te meg akkor mond meg neki, hogy rendben van de a barátság akkor részedről is az fog maradni és no szex!


mert ahhoz neked mostantól érzések is kellenek. Döntse el, hogy mit érez és mit akar! ne légy mulya!

2012. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy a barátaimra nincs szükségem. Ehhez nem kell szerelmesnek lenni.
2012. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De baz*dmeg..hogy lehet ilyet kérdezniiiii????? Egyértelmű hogy csak dugni akar veled, aztán cső..ez a lényeg!Csak erre kellesz neki, erre nem is gondoltál???? Áh....
2012. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor miért hiv mindennap, miért beszélünk egésznap? indig náálam van, ha valki hiv kérdezi kiaz, mit akart, nemrég jött haza Angliábol de végig szerelmes üzeneteket irt, most meg hogy hazajött bunkozik, meg megint azt mondja barátként vagyok neki fontos, na ezt miért csinálja?????????
2012. júl. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!