Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt olyan h zavart h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan h zavart h a párotok haverja/barátnője iszonyat jól néz ki?

Figyelt kérdés
Egy csomó fiúnál hallottam h a jó haverjaik exével nem lehet kikezdeni.Én mint lány ezt visszafele is korrektnek tartom.De mégis amikor még úgy nagyon elején vagyok egy sráccal és látom a haverjait és vmelyik tetszik és bejönne (de akivel alakulok azért nem hagynám abba), de ott van bennem h az szemét dolog lenne még szakítás után is ha összeszürném vele a levet és úgy sajnálom egy kicsit vagy nem tudom h mondjam.... Nektek volt már hasonló érzésetek?

2012. aug. 8. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Kort és nemet írjatok kérlek :)
2012. aug. 8. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most pontossan ugyan így vagyok :) nagyon rossz érzés volt mikor jött hozzánk a pasim haverja és nagyon be jött a srác de neki is tetszettem,mert most kint van a pasim külföldön és jött egy papírért a haverja hozzánk és azt mondta,hogy nagyon szép vagyok és most merte elmondani így kettesbe,de nem tudom,hogy mit csináljak..Tegnap volt ez

23/N.

2012. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra ez függ attól is, hogy mennyi ideig voltam a sráccal. Ha egy pár hetes kapcsolat volt és nem is túl komoly, akkor összejönnék a haverjával. Viszont egy több éves kapcsolat után nem. Bár ott is van kivétel, ha biztosra mennék hogy nem csak egy pár hetes kavargatás lesz hanem mindketten komolyan gondoljuk. Feleslegesen nem bántanék meg egy olyan embert aki x évig a társam volt és őszintén szerettük egymást. 20L
2012. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most van valami hasonló... A párom legjobb haverja valami iszonyat jól néz ki, jó fej is, meg minden, de... 1.: barátnője van (aki szintén egy jó fej csaj), 2.: a párommal olyanok, mintha testvérek lennének, és tudom, hogy ha netalán szakítanék a kedvesemmel (amire remélem sose kerül sor), akkor nem egyedül az én döntésem lenne az, hogy összejönne-e velem a pasi. Tudom róla, hogy soha nem tenné ezt meg a legjobb haverjával, akivel már szinte testvérek.
2012. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!