Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy az igaz szerelem túléli a távolság próbáját?

Figyelt kérdés
Több, mint 6 éve vagyunk együtt, de én ahol lakunk nem találom a helyem, jelenleg állásom sincs. Elszeretnék költözni 200 km-re a lakhelyünktől. Valószínű hetente 1 max. 2 napot tudnánk találkozni, legrosszabb esetben kéthetente. Az is lehet, hogy "csak" 1 évig menne ez így. Mit gondoltok?
2012. aug. 8. 16:24
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ne add fel, kitartás! Ha tényleg szeretitek egymást, akkor ki tudtok tartani egymás mellett!
2012. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a távkapcsolatban. DE a szükség nagy úr. Ha csak 1évről lenne szó, tudnátok egymáshoz járkálni, erős a szeretet is, akkor működhet, bár szerintem megviselné a kapcsolatotokat
2012. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nekem még nem volt részem az igaz szerelemben. Két kapcsolatom volt ami nagyobb távolsággal járt. Az egyik 4 év után vált azzá. Fél éven belül szakítottunk. A másik 1 év után lett az. 2 hónap után szakítottunk.
2012. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hehh...:S
2012. aug. 8. 17:58
 5/8 MrPifta ***** válasza:
mi 6 éve azt mondtuk: lehet hogy nem tart majd örökké, de amíg tart, addig is sok örömöt szerzünk egymásnak! És eddig tényleg... Szeretném ha ez megváltozna, de nem sok esélyt látok rá
2012. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szija én 7 honapja vagyok egyutt és 1600 kmre és tokéletes a kapcsolatunk :) nagyon ritkàn làtjuk egymàst de megvagyunk és birjuk :) sok sikert :)
2012. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
200 km-re vagyok a barátomtól de szeretjük egymást így kibírjuk. Már fél éve így vagyunk.
2012. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
működhet, légy kitartó... :))) ha komolyan gondolod és elkötelezed magad akk nincs lehetetlen! nekem bevállt :)
2012. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!