Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebbe az érzelmi kavalkádomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe az érzelmi kavalkádomba segitenétek nekem kiigazodni, már saját magam se értem azért az gáz nem?

Figyelt kérdés

Na a rövidebb része a dolognak, hogy van egy barátom. Akivel tulajdonképpen nem akarok szakítani, de már úgy érzem nem vagyok szerelmes belé, de attól még nagyon szeretem és jól elvagyunk.

A másik része, hogy van egy másik srác akivel már kicsit több mint egy hónapja vagyunk, de csak vagyunk, semmi se történt nem akarom megcsalni a barátomat és ő se akarja hogy megcsaljam.. Ezzel a sráccal én úgy vagyok érzelmileg, hogy amikor nem vagyunk együtt, vagy úgy fest a dolog, hogy esetleg nem akar már tőlem semmit mert nem akar tovább várni, én nem tudom elengedni őt, és mindennél jobban akarom őt. De aztán mikor találkozásra kerül a sor beijedek vagy mi, és le akarom mondani a találkát, aztán meg itthon azon nyagajgok magamnak hogy szeretném látni. Nem értem magamat, vélemény?:/


2012. aug. 7. 23:09
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

szakíts a pasiddal és hajrá ehhez nem kell atomfizikus diploma.


érzelmi síkon már úgyis kismilliószor megcsaltad.

2012. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mókusgyilkos szavait adom! nem szereted már a barátodat!
2012. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
úgy*
2012. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom még fiatal vagy. akkor mért vagy olyan kapcsolatban amiben már nincs szerelem? erre lesz még módod késöbb csak ha akkor akarsz lépni sokkal komolyabb következményei lesznek.... Te mit szólnál ha veled csak igy lenne együtt valaki és közben más iránt érdeklődne? gondolom nem esne jól.... Most még nyugodtan léphetsz, ilyen helyzet többször jön a legtöbb ember életében amikor már családja van, házas, na akkor kell tudni nemet mondani, nem most, most semmi értelme ennek amiben vagy.
2012. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajna az érzelmi részével teljesen igazad van. De itt most a másik srác iránti érzelmemet nem értem! Hogy lehet hogy így vágyom rá, de ha jönne a találkozó visszamondót fújok?
2012. aug. 7. 23:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de az írásod alapján elég fiatal vagy még ahhoz, hogy csak megszokásból, és azért legyél valakivel együtt, mert jól elvagytok. Ha már egy harmadik személy, ennyire megmozgat téged, akkor annak a kapcsolatnak nincs jövője. Ne a másik srácért szakíts, hanem önmagadért, mert ha el is fog múlni ez az érzés, akkor is csak kis időre, és előbb utóbb ugyanezzel a problémával találkozol majd szembe. Addig lépd meg a szakítást, amíg nincs gyerek, közös lakás, stb. Remélem valamivel segítettem.
2012. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hm, én pont egy ilyen lánnyal próbálnék ismerkedni..

lehet, hogy nála is ez van a háttérben, hogy nem akar szakítani a barátjával?


Amúgy- az elsõvel egyetértek.

2012. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 legly ***** válasza:
Beleszerettél a másik srácba
2012. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem is az a probléma, hogy nem akarok, hanem nem tudok. Nagyon félek ennek is az érzelmi részétől, tudom nem kéne, de nekem ez mindig probléma volt és lesz is míg élek! Lehet talán ő is így érez?
2012. aug. 7. 23:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod (ha nem egy bunkó) akkor megfog érteni, ha szakítasz vele.

Bár én a helyedben nem mondanám neki, hogy más miatt van ez..

2012. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!