Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány, aki domináns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki domináns szeretne lenni a saját kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nagyon ritka, de van itt olyan, aki kivétel? Csak kíváncsiságból.

2012. jún. 22. 03:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Voltam már az jó párban,nem vezetett jóra.Főleg amikor az elnyomott fellázadt a régi sérelmek miatt...:D Maradjanak meg inkább a klasszikus szerepek.
2012. jún. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék, de végül mindig én irányítok.
2012. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék irányítani, de azt se szeretném, ha engem irányítanának. Egy egyenlő partnert keresek, kompromisszumos megoldásokat. Ismerőseim egy cseppet naivnak tartják az elképzelést. Én bízom benne, hogy megvalósítható.
2012. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Biztos van, de én nem nagyon. Engem vonzanak a nálam intelligensebb, bölcsebb férfiak, aki mellett mind anyagi, mind szellemi biztonságban érzem magam :)
2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak szeretne.

Én másként nem is tudok elképzelni egy kapcsolatot.

2012. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te lány vagy? Miért nem tudsz másképp kapcsolatot elképzelni?
2012. jún. 24. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, nőnemű lány vagyok :D


Azért nem tudom másként elképzelni, mert én csak akkor érzem jól magam egy kapcsolatban ha én irányítok.

Kizárólag olyan férfiak vonzanak akik magánéletünkön kívül magabiztos határozott férfinak látszanak, de közben a háttérben teljesen én uralkodom felettük.


Én ezt olyanhoz tudnám hasonlítani, mintha házi cica helyett vad tigriseket tartanál pórázon. :)

2012. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? :D
2012. jún. 27. 17:18
 9/12 A kérdező kommentje:

Meg mikben képzeled el az irányítást (pl.-t is írhatsz)? :)

Van most kapcsolatod? Ha igen, ő hogy viseli? :D

2012. jún. 27. 17:37
 10/12 anonim válasza:
Nyugi én is szoktam ilyeneket képzelni! Te ettől indulsz be,és ennyi! Csak nekem nem lenne keményebb dolgokba merszem belevágni! De vannak férfiak akik szeretik ezt
2012. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!