Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ha több jelöltetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ha több jelöltetek van mi alapján döntetek?

Figyelt kérdés
Adódott egy olyan helyzet, hogy több fiú lépett be az életembe akivel akár több is lehetne mint barátság. Félreértés ne essen nem húzom az orruk előtt a mézes madzagot, csak ahhoz, hogy bármelyikkel is kialakuljon valami nekem kellene megtennem a következő lépést.
2012. aug. 7. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
bankkártya
2012. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem utólagos szempont, hogy képes legyen önállóan kitörölni a seggét.
2012. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Randizz mindegyikkel (ha nem ismered őket jobban), az nem bűn, de 2 randinál többet nem!! Abból már el lehet dönteni, hogy melyik a jobb választás, mert nem hiszem, hogy jelenleg abban a korban lennél, hogy életed párját válaszd... Nézd meg alaposan a belsőjüket, melyik a legszimpatikusabb. És kész.
2012. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
logika alapján. azt választom, akivel több a közös bennünk, könnyebben kommunikálunk.
2012. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem az életem párját választom, de akár választhatnám azt is. Lassan 21 éves leszek. Igazából az akit én tiszta szívből választanák az a legbizonytalanabb. De nem teljesen reménytelen és ez az ami nem hagy dönteni.
2012. aug. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!