Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ilyenkor hogy foglaljátok el magatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a szívem egy kapcsolat miatt! :( Tehetetlen vagyok, és elfogom veszíteni úgy érzem! Nem vagyunk együtt, és soha nem is voltunk, de nekem szükségem van rá.:| Kibírhatatlan érzés számomra..állandóan sírok és rá gondolok. De már zavarni sem akarom, mert úgy érzem kerül engem! Ti hogyan terelitek el a gondolataitokat egy imádott fiú után?
2012. aug. 6. 13:34
 1/9 anonim válasza:
Azt tudom javasolni neked, hogy szervezz magadnak sok programot. :) Barátokkal menjetek el uszodába vagy ilyesmi üssétek el az időt. :) Mindig legyen valami ami lefoglal. :)
2012. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rá kell magam vegyem az ilyenekre.. sajnos még nincs kedvem semmihez egyáltalán. Fáj a fejem a sok bőgéstől is. De köszönöm szépen!
2012. aug. 6. 13:42
 3/9 anonim válasza:
Ajánlani tudom még azt, hogy esetleg egy kis nyugtató tea és aludj egy nagyot. :) Ez sokat segíthet. Aztán pedig jöhetnek a programok és a gondolat elterelés. Ezek tudnak segíteni meg az idő. Habár én fiú vagyok de ezeket tudom javasolni. :)
2012. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!(:
2012. aug. 6. 13:56
 5/9 anonim válasza:
Igazán nincs mit. Remélem tudtam segíteni! Illetve még az is segíthet ha van valaki akivel jót tudsz beszélgetni és vele leülni és megbeszélni ezt és kiadni magadból. Kitartás és fel a fejjel. :)
2012. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok kitartani! Csak már nincs bennem tartás.. úgy futok/nék utána, hogy az nem igaz! És lese szar.:( Nem hiszem el hogy 5-6 év után ennyit ér neki minden! Köszönöm hogy segítesz, nagyon rendes vagy!
2012. aug. 6. 14:08
 7/9 anonim válasza:
Hát erősnek kell lenni. Sosem könnyű a fájdalom. Főleg a szív fájdalma. :(
2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig csinálj valamit, hogy ne legyen időd sírdogálásra, vagy ezen gondolkodni! Mindegy mit, csak ne legyen szabadidőd..
2012. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyél csokit, az is segít :) meg fagyit, vagy valami finomat nyami :P
2012. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!