Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak volt már rá példa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak volt már rá példa hogy megcsaltátok a barátnőtöket pedig nagyon szerettétek őt?

Figyelt kérdés
Lehetséges az ilyen?
2012. aug. 6. 12:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Minek kell ennyit okoskodni.Jó persze nem láttam meg nőt meg van 6 komplexusom:D Csak mert nincs igazad, hány éves vagy?
2012. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajok nem kedvelik az ilyen idegbeteg bunkókat haver:S
2012. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

23


ha meg fél évet váratunk, elhagytok minket egy ribancért.

nincs logikád,öcsém?

2012. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem hogy kivétel nélkül! De tudod mit, szedd ki a hűtőből az uborkát és egy kicsit melegítsd föl a nemesebbik szerveddel :) De k*rvára igazad van, le kéne a sok hülye pasinak sz*rni a szexéhes k*rvákat, és ők meg játszhatnának otthon a banánon és az uborkán..... amúgy meg te jöttél azzal hogy a pasiktól minden kitelik.... közben meg ez ugyan úgy igaz sok nőre is, csak erre akartam kilyukadni, de akkor ha ilyen okos vagy válaszolj nekem egy nagyon nehez kérdésre!


Na hát vajon, mit csinálnak tavasszal a GYÖNÖRhűséges énekes madarak?

2012. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Sok hülye csaj azt hiszi hogyha a pasi azt mondja hogy szereti nem fog félremenni...ezt minden hülye tudja hogy megcsalják a pasik a b.nőjüket egy szebb csajjal HA van rá lehetősége !! Akár a csajokra is igaz lehet ez.Szóval ezért éljetek kapcsolatbanxD én szingliként lesz.rom magasról hogy a pasinak van e csaja el se mondja de nem is érdekel nem nem k.rogatok senkivel mert rendes csaj vagyok csak flört meg húzom az agyát.mikor nekem volt egy nagy szerelmem én nem csaltam meg mert tiszteltem ennyire pedig megszámolni se lehet mennyi ajánlatot kaptam a pasiktól.az hogy ő az első ajánlattól megőrült és már dobni akart az más kérdés:) van akit ífy beveltek van akit úgy.de lesz.rom kinek milye van ki mit gondol azt teszek szinglin amit csak akarok úgyhogy ne hogy azt huggyétek csajok hogy a szerelmecskétek nem jár más után mert hidd el rohadtúl nem érdekli őket ilyenkor hogy te vagy...ha nem tetszik lesz.rom de ez van!
2012. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

" Sok hülye csaj azt hiszi hogyha a pasi azt mondja hogy szereti nem fog félremenni...ezt minden hülye tudja hogy megcsalják a pasik a b.nőjüket egy szebb csajjal HA van rá lehetősége !! "

nemtudom én ha járok valakivel, abba gondolom szerelmes is vagyok és akibe szerelmes vagyok annál, akkor nincs szebb lány :DD ergo szebb lánynál kizárt hogy lenne lehetőségem, mivel olyan nincs:) eddig is lett volna aszem 3 lehetőségem d*gni... de hát rohadjanak el nem szeretem nem szexelek..:D ilyen disco f*szságokba meg nem járok hogy valami ilyesmi megtörténjen.. amúgy se iszok:D rávenni se tudtak szal.. mondhattok bármit én biztos nem csalnám meg (: akármennyire is hihetetlen VAN, aki ilyen..

2012. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jajj, felejtsétek már el ezt a hűség dolgot emberek. A hűségeskü az a házastárak közt van, és kötelesség. De az már egy nagyon komoly, bonyolult jogi és érzelmi dolog. Ha valaki már odáig eljut, na akkor kell a hűség. A szimpla kapcsolatok semmit nem jelentenek, csak hol ezzel, hol azzal vannak hónapokig, évekig talán, aztán ha ő az igazi, akkor megálapodnak, ha nem akkor meg keresgélnek tovább. Egy párkapcsolat még nem jelent semmit. Ugyanannyi nő lép félre mint amennyi pali. Mindenki keresi,hogy hogyan válhat igazán boldoggá. Semmi biztosíték nincs rá,hogy épp az aktuális párod az aki mindenben megfelel számodra a boldogsághoz. Látom sorra, hogy mennek szét a párok, aztán hip.hop már másnak a derekát ölelgeti, pedig azelőtt mekkora lamur volt hahha.. Sorra mennek szét még a! házasságok is, pedig az már nagyobb dolog. Ilyen az élet. Azt kell szem előtt tartani, hogy rengeteg! Jó nő, és normális fickó van a világon, akár több tucat nagyŐ is lehet, és az élet majd összehoz egy másikkal. Nem kell ezt az egészet olyan komolyan venni. Nekem is rengeteg nő tetszett már, és tapasztalatból tudom,hogy idővel jött mindig egy még szebb, még jobb, még aranyosabb. Bízni kell az életben, a jövőben. Ennyi. Idővel meg simán ki lehet ábrándulni bármelyikből, és nem is hiányzik. Ezer lehetőség van. Azok meg akik elzárkóznak a boldogságtól, meg csuklóból általánosításképp minden ellenkező neműt szemétnek tartanak, mert az élet pár trógerrel hozta őket össze, azok soha nem lesznek boldogok. Ez a hozzáálás pont csak annyit ér mint átvitt értelemben a rasszizmus.
2012. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!