Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtöket nyaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtöket nyaljátok nem érzitek a pisi szagát, ízét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

nem

előtte használ intim lemosót

2012. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jovv esetben igen
2012. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:D:D nem
2012. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én bnőmnek valami istentelen jó illata van ott is, és a szája is olyan, akár felkelés után egyből is, nem is értem mit csinál magával:) de naygon jó illatú még a natúr bőre is.
2012. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, eleve én ha ki akartam nyalni a csajom,előtte sokat és hevesen csókoltam,maszíroztam a melleit,símogattam a testét,és ettől úgy beindult,hogy csupa nedves lett.Eleve már amikor el kezdtem nyalni ,már csak ez maradt,semmi pisi.Így azért is jobb,mert az első élvezés hamarabb jön.
2012. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
* előző vok, és még szőr se nő rajta, mmint a lábán meg karján, néha már azt hiszem nem is ember :)
2012. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha igen akkor is szeretjük az ízét, illatát. Talán még jobban. És még valami, nem szertjük az intim lemosót lenyalogatni, sokkal inkább a pisis puncit. 30F
2012. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az nem ugyanaz a lyuk *POKERFACE*
2012. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel van úgy, hogy előtte pont kipattan a klotyóra, mert biztos, ami biztos alapon azt szükségesnek ítéli meg (ti. a nőknek ~1 ml-es a húgyhólyagja :-). Hiába mossa meg utána, ha az 5 centis húgyvezetékében még van vmennyi belőle. Az meló közben kijön, így találkozom is vele (vigyázat! kicsit sós). De ez, ebben az esetben, olyan részletkérdés, ami felett én vonalúan elsiklok. Sőt, most hogy így rágondoltam... :-)
2012. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -remete- ***** válasza:
Kb nem érdekel a popsiját is kinyalom. :)
2019. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!